Przejdź do głównej zawartości

Makijaż Kolbudy

KASHMIR SPA Malwina Markowska - zarezerwuj wizytę

KASHMIR SPA Malwina Markowska

Makijaż

Lawendowe Wzgórze 16/1u, 80-175 Gdańsk
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

To był mój pierwszy w życiu makijaż permanentny brwi. Wizyta przebiegała w przyjaznej atmosferze, Pani Marta wszystko szczegółowo mi wytłumaczyła. Ma bardzo delikatną ręke, prawie nie bolało :) Kształt brwi bardzo mi się podoba. Bardzo polecam Panią Martę :)

Salony z tej samej miejscowości

Isq Irena Dąbrowska  - zarezerwuj wizytę

Isq Irena Dąbrowska

Paznokcie

Leszczynowa 78A/1, 80-175 Gdańsk
Bezpieczny salon

Paznokcie wyglądają (jak zawsze z resztą) pięknie, nieskazitelnie, a sposób oraz jakość wykonania pozwala mi cieszyć się nimi naprawdę długo w idealnym stanie! Dziękuję ISQ!

Laboratorium Urody - zarezerwuj wizytę

Laboratorium Urody

Kosmetyczka

Zeusa 82/U6, 80-180 Gdańsk/Kowale/Borkowo
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Kolejna wizyta - kolejny zachwyt . Zabieg zaproponowany przez panią Paulinę trafiony w 100% ! Bużka ładna, napięta, pani Paulina zna się na swojej pracy , a przy tym jest bardzo sympatyczną i kontaktową osobą . Polecam z czystym sumieniem !

eBeautyLab Brzozowska Ewa Kowale - zarezerwuj wizytę

eBeautyLab Brzozowska Ewa Kowale

Kosmetyczka

Staropolska 49a, 80-180 Kowale
4.96

Przepiękne miejsce, profesjonalna obsługa. Miałam robiony zabieg na twarz przez p Ewę- buzia jak nowa! A to dopiero pierwszy zabieg! Jestem bardzo zadowolona! Napewno zawitam u dziewczyn jeszcze nie raz - bo naprawde warto :)

Ecosfera Centrum Podologii i Kosmetologii - zarezerwuj wizytę

Ecosfera Centrum Podologii i Kosmetologii

Inne

Warszawska 98, 80-180 Gdańsk
Bezpieczny salon

Miałam wykonywany zabieg wałów okołopaznokcjowych .Obsługa przed,w trakcje jak i po zabiegu bardzo miła i profesjonalna.Pani Jola po zabiegu nadal pełni opiekę nie zostawia pacjenta samemu -sobie. Polecam i bardzo dziękuję za troskliwą opiekę. Maria.

Wash Dog Kowale - zarezerwuj wizytę

Wash Dog Kowale

Inne

Guderskiego 1 a, 80-180 Gdańsk
4.94
Sprzedaż bonów

Profesjonalna obsługa i przemiła atmosfera. Pani Klaudia wiedziała, jak zająć się psem, miała do niego bardzo dużo cierpliwości oraz okazała indywidualne podejście. Usłyszałam wiele cennych rad. Piesek jest zadbany i zadowolony. Dolar z niecierpliwością czeka na następną wizytę:)

Body Mind - zarezerwuj wizytę

Body Mind

Kosmetyczka

Lawendowe Wzgórze 16/U2, 80-175 Gdańsk
4.98
Bezpieczny salon

Było super! To moja pierwsza wizyta, zostałam zaopiekowana od stóp do głów (dosłownie!). Mało tego - dziewczyny uratowały mi "pakiet wakacyjny", w hiper tempie znajdując mi termin na rzęsy :) jestem gotowa na wyjazd! Dzięki <3

Salony bez rezerwacji online

GALERIA URODY - zarezerwuj wizytę

GALERIA URODY

Makijaż

ul. Leszczynowa 90, 80-175 Gdańsk
5.0
niezweryfikowany

GALERIA URODY znajduje się na Osiedlu Leszczynowym, wiazd samochodem przez osiedle leszczynowe.  Dojazd autobusem nr 174 z dworcz głównego w Gdańsku, oraz autobusem nr 156 z pętli tramwajowej Chełm, ul. Witosa. Wejscie od ulicy Jabłoniowej (schodami od przystanku autobusowego) Leszczynowa n

Salon Urody Prestige - zarezerwuj wizytę

Salon Urody Prestige

Makijaż

ul.Guderskiego 6, 80-180 Gdańsk
5.0
niezweryfikowany

Salon Urody Prestige znajduje się przy ul.Guderskiego 6 w Gdańsku. Salon Urody Prestige to połączenie profesjonalizmu z miłą atmosferą i bezpieczeństwem pracy. Nasz zespół tworzą doświadczeni i otwarci ludzie. Chętnie doradzą Ci, który zabieg spełni Twoje oczekiwania. W naszej ofercie można