Makijaż Permanentny Małgorzata Gaca - Opinions

ul.Rajska 73, 54-028 Wrocław
5.0
5 opinii

Opinie

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  Pieknie wykonany makijaz permanentny brwi w bardzo milej atmosferze. Pani Malgorzata znalazla dla mnie dogodny czas na spotkanie I dokladnie wytlumaczyla zabieg I pielegnacje po zabiegu. Polecam serdecznie.

 • AS
  5.0
  niezweryfikowany

  Jestem bardzo zadowolona z usług pani Gosi. Makijaż permanentny cudnie wyszedł a co najważniejsze jakość wykonania prawie bezbolesna czego się bałam najbardziej. Po kilku miesiącach ciągle wyraźny. Gorąco polecam.

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  Polecam zabiegi wykonywane przez p. Małgosię. Bardzo profesjonalne i miłe podejście do klienta, p. Małgosia w sposób fachowy potrafi doradzić kształt, kolor pasujący do danej osoby. Makijaż został wykonany w sposób zgodny z tym jak uzgodniliśmy w trakcie konsultacji. Efekt końcowy taki jak oczekiwałam, kreski oraz brwi - świetnie wyprofilowane, kształt, natężenie barwy - idealne. P. Małgosia dokładnie informuje o tym, jak będzie przebiegał zabieg i jak postępować w dniach po zabiegu. Wszystkie te czynniki składają się na ocenę celującą. Gorąco polecam !

 • SA
  5.0
  niezweryfikowany

  Witam, wszystkie zainteresowane Panie
  Jeśli któraś z Was chciałaby zrobić sobie makijaż permanentny szczerze polecam osobę Pani Małgorzaty Gaca.
  Coś wspaniałego, Pani Małgosia jest przemiłą osoba z wieloletnim doświadczeniem,dba o komfort klientki tak aby jak najmniej odczuwała zabieg, potrafi doradzić od razu widać, że zna się na tym co robi i robi to z pasja, jeśli miałabym to ująć w kilku słowach to powiem 100% profesjonalizmu w przemiłej, ciepłej i otwartej osobie. Od kilku lat jestem posiadaczka kresek i brwi zrobionych przez Panią Gosię a od trzech miesięcy ust i z czystym sumieniem mogę polecić Ją każdej kobiecie która chciałaby wyglądać pięknie zaraz po przebudzeniu,100% satysfakcji.GORĄCO POLECAM !!!!
  Prestige Skin Makijaż permanentny

 • UM
  5.0
  niezweryfikowany

  Wykonanie makijażu permanentnego i obsługa na najwyższym poziomie. Doskonałe zrozumienie potrzeby klientki, co skutkuje najlepszym możliwym rezultatem, jak było w moim przypadku. Jeżeli decyzja o wykonaniu makijażu permanentnego została już podjęta, to polecam wśród natłoku tego typu usług we Wrocławiu tylko i wyłącznie Panią Małgosię jeżeli oczekujemy profesjonalizmu, bezpieczeństwa i olśniewającego efektu. Polecam gorąco z czystym sumieniem!