MAGNIFIQUE Anna Saj Natalia Zarzycka

ul Alfreda Dauna 97/u3, 30-629 KRAKÓW

 Gabinet Kosmetyczny MAGNIFIQUE oferuje panstwu szeroki wachlarz zabiegów upiekszających,

4.9
15 opinii

Opinie

 • NA
  5.0
  niezweryfikowany

  Pani Natalia jest mistrzem wykonywania zabiegów na twarz. Po peelingu kawitacyjnym w jej wykonaniu wyglądałam jak po obróbce w photoshopie

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  Byłam na pedi u p.Ani, pierwszy raz miałam tak świetnie zrobiony, malowałam zwykłym lakierem OPI, który utrzymał się ok 3 tygodni. Polecam.

 • JD
  3.0
  niezweryfikowany

  Pani Ania to mistrzyni w przedłużaniu rzes
  naprawde pełen profesjonalizm

 • ZA
  5.0
  niezweryfikowany

  Mój ulubiony salon kosmetyczny! Panie są profesjonalne, pochodzą poważnie do klientek, nie oszczędzają na materiałach i nie żałują czasu dla swoich klientek. Najlepszy pedicure, świetne żele. Polecam Panią Natalię - ma wprawne oko i dobry gust.

 • A8
  5.0
  niezweryfikowany

  Byłam dzisiaj w salonie, jestem stała klientką i uważam że obie Panie z salonu są w 100% profesjonalistkami, zawsze miłe, uśmiechnięte a zabiegi rewelacyje. Mam przedłużane rzęsy, które zawsze przyciągają wzrok i komentarze " to sa twoje rzęsy"- wygladają rewelacyjnie i naturalnie, cena bardzo przystepna w porównaniu do innych salonów ( za sprawą Ani), paznokcie które również nie obywaja sie bez komentarzy " śliczne ma Pani paznokcie ( ty razem Natalia). Regularnie mam robione zabiegi typu "kwasy" które sprawiły że moja buzia po pierwsze nie ma pryszy a po drugie jest super gładka. Pedicure rewelacja i to nie tylko moja opinia ale również siostry czy koleżanek. Ten salon odwiedzam 2-3 razy w miesiącu i dzięki atrakcyjnym ceną nie czuje się "zrujnowana. Chcę zaznaczyć że wcześniej zwiedziłam pare salonów w Krakowie i wiem co, gdzie, jak i za ile. Gabinet polecam każdemu!!!!

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.