Przejdź do głównej zawartości

Magnific Clinique Marta Dobosz GDYNIA

Warszawska 63-65, 81-314 Gdynia

Witaj! :)
Skoro trafiłaś/eś w nasze progi, mamy dla Ciebie super informacje.!

Nasz gabinet nie tylko wyróżnia się dużą innowacyjnością i szerokim spectrum działania, ale również jako jedyny JEST CZYNNY RÓWNIEŻ W NOCY.

Teraz już nie będziesz miał/a kłopotu ze znalezieniem dogodnego terminu.

Dodatkowym atutem jest nasza lokalizacja- Blisko do stacji Wzgórze św. Maksymiliana oraz Gdynia Główna + nieopodal CH Riviera.

Dzięki temu, że nasze szeregi zasila wiele specjalistów, lekarzy, mgr kosmetologii, makijażystów, nie musisz obawiać się w czyje ręce trafiasz.
Nasz zespół nie osiada na laurach, wciąż na bieżąco kształcimy się, odbywamy szkolenia i wprowadzamy na Trójmiejski rynek dużo innowacyjności.
Dbając o najwyższą jakość wykonywanych usług pracujemy na profesjonalnych luksusowych i specjalistycznych kosmetykach. Byście zaspokoili swoje potrzeby w jednym miejscu, posiadamy oryginalne sprzęty, medyczne lasery tylko Polskiej/Francuskiej/Brytyjskiej/Amerykańskiej produkcji.
Działamy z Wami również w temacie inżynierii tkankowej i głębszego rozumienia fizjologii skóry.
Specjalizujemy się w cerach problematycznych, dobieramy odpowiednie kuracje dające najlepsze efekty. Prowadzimy analizy skóry oraz dogłębne karty klienta. Otrzymasz tu również porady dietetyczne.
Dla spragnionych relaksu- zamykamy gabinet tylko dla Ciebie. Możesz się odprężyć i zaznać naszych rytuałów składających się z masażu i kompleksowej pielęgnacji.
Chcesz poprawić swoją sylwetkę? A może zmagasz się z rozstępami ?- Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych !:). Pomożemy Ci w każdym temacie na miarę naszych możliwości.

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa