Magnetic Look - Opinie

Ul. Friedleina 11, 30-009 Kraków
5.0
7 opinii

Opinie

 • IZ
  5.0
  niezweryfikowany

  Pedicure hybrydowy przyniósł naprawdę rewelacyjny efekt. Bardzo gorąco dziękuję za zajęcie się moimi stopami. Teraz paznokcie wyglądają rewelacyjnie a efekt jest trwały. Lakier naprawdę nie odpryskuje. Polecam gorąco.

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Manicure i pedicure w tym samym czasie to coś rewelacyjnego. Jestem naprawdę zachwycona. Obie panie Anie zasługują na wyróżnienie.
  Polecam i życzę dużo sukcesów.
  W pełni na to zasługujecie. Wrócę jeszcze tutaj na pewno!

 • SY
  5.0
  niezweryfikowany

  Magnetic Look to ekstra miejsce! Świetna rekonstrukcja brwi. Efekt oszałamiający. Dziękuję bardzo. Brwi wykonano bardzo precyzyjnie. Dzięki temu efekt jest naturalny. Na przyjęciu synka wyglądałam naprawdę świetnie.

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Świetne miejsce! Jestem bardzo zadowolona i szczerze wszystkim polecam! Dla mnie rewelacyjny pedicure. Stopki mam wspaniale wypielęgnowane. Pierwszy raz tu byłam i jestem bardzo zadowolona. Już wiem, że tu wrócę.

 • PA
  5.0
  niezweryfikowany

  Brwi wykonano świetnie. Co za precyzja. Jestem naprawdę pod wrażeniem i teraz z uśmiechem patrzę w usta, ponieważ moje brwi w końcu wyglądają fantastycznie. Serdecznie polecam.

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  Z gabinetu Magnetic Look skorzystałam tydzień temu kiedy przygotowywałam się do wesela mojej siostry. Sama Panna Młoda korzystała z tego gabinetu, więc stwierdziłam, że sama do nich się zapiszę. Bardzo zaskoczyło mnie podejście kosmetyczek do klientki. Indywidualizacja potrzeb i oczekiwań. Miejsce czyste, bardzo przytulne, nowocześnie urządzone - bardzo dobre wrażenie zrobiło na mnie to miejsce i gdybym mieszkała w Krakowie, w tej okolicy to z chęcią odwiedzałabym tylko ten salon. Zdecydowałam się u nich na przedłużenie rzęs i nie żałuję. Zaskoczeniem było dla mnie całkowite zaangażowanie kosmetyczki w swoją pracę. Rzęsy z norek, to był najlepszy wybór. Tak pięknych rzęs jeszcze nigdy w życiu nie miałam i żaden tusz do rzęs nie zrodziłby takiego efektu. Pozytywne wrażenie zrobił na mnie ten salon. Bardzo dziękuję.

 • BA
  5.0
  niezweryfikowany

  Obie panie Anie są znakomite. Fajne połączenie dwóch zabiegów na raz! Dzięki temu mam piękne brwi i zadbane dłonie. Dla mnie bomba. Polecam gorąco.