MAGJA SALON PAZNOKCI

aleja 29 Listopada 32D, 31-401 Kraków (Vis-à-vis stacji benzynowej BP.)

Mówi się że paznokcie są wizytówką każdej kobiety. My się z tym zgadzamy. Dbamy o kobiecy wizerunek, profesjonalnie zajmując się damskimi paznokciami.

W Salonie Paznokci MAGJA znajdziesz doświadczone, wykwalifikowane, a co najważniejsze… pełne pasji manicurzystki, gotowe podjąć się każdego, nawet najtrudniejszego wyzwania. Nasze niezawodne stylistki pomogą Ci spełnić marzenia – doradzą, przedstawią możliwości, pomogą dokonać wyboru, sprawią, że na Twojej twarzy zagości uśmiech. Stylizacja oraz pielęgnacja paznokci nie mają przed nami żadnych tajemnic.

MAGJA to magiczny zakątek dedykowany najbardziej wymagającym kobietom. To wyjątkowe miejsce, w którym przodują jakość i bezpieczeństwo, a na życzenie naszych Klientek również kreatywność. Szerokie spektrum oferowanych rozwiązań kryje w sobie tradycyjne oraz ekskluzywne usługi pielęgnacji paznokci dłoni oraz stóp.

Opieramy się na przekonaniu ze potrzeby naszych Klientów są dla nas najważniejsze. Doskonała jakość produktów, nasz profesjonalizm i wysoki poziom obsługi, sprawiają że liczne grono naszych gości stanowią Panie, którym Nasz salon został polecony przez zadowolone Klientki.

Dlaczego nie zarezerwować terminu dziś?

Po skorzystaniu z naszych usług, jesteśmy pewni, że spotkamy się jeszcze nie raz..

Serdecznie zapraszamy - Do zobaczenia :)

Zespół

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Przyjazne dla dzieci

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.