Magia Dla Ciała

Filmowa 2, 52-212 Wrocław

FLOATING

Na czym polega sesja FLOATINGU?

Sesja w basenie floatingowym daje unikatowe doznania. Floating oznacza swobodne unoszenie ciała w pozycji leżącej w wysyconym roztworze soli. Basen flotacyjny wypełniony jest słoną wodą i można w nim przeżyć stan porównywalny ze stanem nieważkości. Głównym zamierzeniem floatingu jest aby mózg ze stanu beta (czuwanie), przeszedł w stan alpha (rozluźnienie). Pierwsze efekty - uczucie rozluźnienia i harmonii - można uzyskać już po pierwszej sesji.

Ciało spokojnie unosi się na wodzie bez specjalnej techniki oddechu. W tym stanie no-gravity wszystkie grupy mięśni mogą się trwale zrelaksować. Leżysz zawieszony w wodnym roztworze soli, która ma taką samą temperaturę jak zewnętrzna powierzchnia skóry (34,8 - 35,2°C). Deprywacja sensoryczna pozwala nie tylko na relaks na poziomie psychicznym, ale również prowadzi do wewnętrznego, umysłowego spokoju.

Oprócz działania wyciszającego siarczan magnezu posiada niezwykłe właściwości zdrowotne oraz wpływa na urodę.

Sesja floatingowa dla par polega na odprężającym lewitowaniu na powierzchni solanki. Pozwólcie sobie na głęboki relaks, odpoczynek i refleksję nad sobą podczas seansu w basenie floatingowym.

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Kliknij tutaj, aby zapoznać się z polityką prywatności.