Magia Dla Ciała

Filmowa 2, 52-212 Wrocław

Efekt przeciwstarzeniowy, zagęszczenie skóry, eliminacja przebarwień

 • Efekt przeciwstarzeniowy, zagęszczenie skóry, eliminacja przebarwień 60 min
  350 zł
  Rezerwuj

Dla kogo?

Zabieg idealny dla skóry dotkniętej uszkodzeniami posłonecznymi, a fotostarzenie przyspiesza proces degeneracji skóry. Polecany jest więc dla osób, które borykają się z zauważalnym problemem starzenia się skóry: zaburzeń pigmentacji, zmianą jakości (utratą jędrności, przesuszeniem i ścieńczeniem) i widocznymi oznakami starzenia się.

Na czym polega?

Zabieg wykorzystuje intensywne działanie kwasu ferulowego w dwóch postaciach roztworu wodno - alkoholowego, co zapewnia jeszcze intensywniejsze działanie i maksymalne wykorzystanie właściwości kwasu.

Podczas zabiegu, chcąc wzmocnić działanie substancji aktywnych, stosuje się również preparat złuszczający 3-retinol system, powodujący silne odnowienie tkanki skórnej, nie wywołując tym samym zbyt gwałtownego złuszczania i podrażnienia. Eksfoliacja następuje po trzech, siedmiu i dziesięciu dniach, dzięki czemu peeling może działać głębiej, uwalnia się wolniej i jest mniej drażniący.

Etapy zabiegu:


 1. Demakijaż oraz dokładne oczyszczenie skóry.

 2. Nałożenie peelingu kwasowego w dwóch postaciach.

 3. Naniesienie preparatu złuszczającego z retinolem.

 4. Zmycie preparatu w warunkach domowych.

Główne składniki: • kwas ferulowy - posiada intensywne działanie antyoksydacyjne, neutralizując działanie wolnych rodników. Chroni skórę przed promieniowaniem słoneczym UVA i UVB, minimalizując uszkodzenia, które powoduje w DNA komórkowym. Ważną informacją jest fakt, że kwas ferulowy działa stymulująco na apoptozę komórek rakowych, które również mogą namnażać się podczas nadużywania kąpieli słonecznych.


 • retinol - normalizuje złuszczanie naskórka, odżywia skórę, przeciwdziała pojawianiu się zmarszczek, zmniejsza głębokość zmarszczek już istniejących, poprawia elastyczność skóry oraz rozjaśnia przebarwienia.

Rezultaty uzyskane podczas zabiegu:


 • odżywienie

 • regeneracja

 • redukcja zmarszczek

 • poprawa napięcia skóry

 • zagęszczenie skóry

 • redukcja przebarwień posłonecznych i hormonalnych

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Kliknij tutaj, aby zapoznać się z polityką prywatności.