Magia Blondu Danuta Cyboroń

Aleksandra Gieysztora 4, 02-999 Warszawa

Magia Blondu to renomowany salon fryzjerski, którego założycielką jest utalentowana stylistka Danuta Cyboroń. Fryzjerka spełnia marzenia klientów już od ponad 10 lat. Swoje doświadczenia zdobywała w Polsce i Kanadzie. Spod jej nożyczek codziennie wychodzą klasyczne i nietuzinkowe cięcia. Fryzury zawsze dostosowywane są do wymagań oraz typu urody i kształtu twarzy klientów. Najlepszym potwierdzeniem jej wysokich kompetencji są doskonałe rekomendacje osób, które miały okazję skorzystać z jej usług.

Danuta Cyboroń jest ekspertką w zakresie koloryzacji, a jej specjalnością są blondy. Nie boi się podejmować wyzwań i umie przeprowadzić nawet spektakularne metamorfozy. Wszystko dlatego, że specjalistka ma dużą wiedzę w zakresie kolorymetrii, dzięki czemu potrafi uzyskać perfekcyjne barwy włosów. Ponadto zajmuje się strzyżeniem, stylizacją fryzur i wykonuje różnorodne zabiegi pielęgnacyjne. Swoją ogromną wiedzę i wyjątkowe umiejętności stale doskonali na krajowych i zagranicznych, branżowych kursach. Dzięki temu proponuje klientkom fryzury, tworzone w oparciu o najświeższe światowe trendy.

W swojej pracy Danuta Cyboroń korzysta z najlepszych kosmetyków. Wśród nich można znaleźć zarówno sprawdzone preparaty, jak i prawdziwe nowości, które w ostatnim czasie zrewolucjonizowały branżę fryzjerką.

Salon fryzjerski Magia Blondu położony jest w Warszawie przy ul. Gieysztora 4 lok. 9. Tuż przy budynku znajduje się parking. Serdecznie zapraszamy!

4.8
26 opinii

Opinie

 • MA
  5.0
  koloryzacja jednolita+cięcie+modelowanie

  Efekt WOW gwarantowany jak zawsze!!!!

 • UR
  5.0
  cięcie damskie krótkie włosy +modelowanie

  Nareszcie trafiłam w ręce profesjonalisty. Warto jeździć z drugiego końca Warszawy :)

 • AN
  5.0
  dekoloryzacja+tonowanie+cięcie+modelowanie, olaplex (użyty przy koloryzacji)

  Cudowna metamorfoza w profesjonalnym towarzystwie

 • BA
  2.0
  Cięcie Męskie

  Brakuje doswiadczenia ewidentnie, nie chciałem robić przykrości w salonie ale muszę pójść do lepszego fryzjera jeszcze raz i (ściąć włosy).. ponieważ ciężko zobaczyć różnicę przed i po.

 • MA
  5.0

  Byłam u pani Danusi kolejny raz i to jest najlepszą rekomendacją (chcę tam wracać). Błąd jest blądem a cała obsługa bardzo sympatyczna.

Zespół

Danusia
Danusia
Rezerwuj
Kinga
Kinga
Rezerwuj

Udogodnienia

 • Parking

 • Akceptacja kart płatniczych

 • Internet (Wi-Fi)

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.