Przejdź do głównej zawartości

MB Salon Urody

Władysława Wysockiego 4 lok. 1, 15-176 Białystok

Magdalena Bach Salon Urody to miejsce, które doceni każdą kobietę, podkreśli jej elegancję, uwydatni to, co w niej najpiękniejsze i przede wszystkim doda pewności siebie, dając wiele radości. W moim salonie znajdziesz wszystko to, czego prawdziwa kobieta potrzebuje, czyli wyjątkowego makijażu oraz stylowych paznokci.

Jako doświadczona wieloletnią praktyką kosmetyczka, mogę zaoferować profesjonalizm oraz perfekcjonizm. Do każdej klientki podchodzę w sposób indywidualny, próbując uwydatnić w jej wyglądzie to, co najpiękniejsze. Tylko wtedy makijaż oraz stylizacja paznokci dają prawdziwą satysfakcję zarówno mnie, jak i mojej klientce.

Dokładam wszelkich starań, aby świadczone przeze mnie usługi były na najwyższym poziomie. Dlatego nieustannie się rozwijam, wciąż podążam za trendami i często uczestniczę na różnorodne kursy czy szkolenia, czego dowodem są liczne dyplomy oraz certyfikaty.

Zachęcam wszystkie Panie do odwiedzenia mojego salonu oraz skorzystania z usług. Magdalena Bach Salon Urody znajduje się na ul. Władysława Wysockiego 4 lok. 1 w Białymstoku.

Serdecznie zapraszam!

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Przyjazne dla dzieci

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa