Przejdź do głównej zawartości
Galeria zdjęć
Madame Centrum Kosmetyki Laserowej w Puławach zdjęcie 1 Madame Centrum Kosmetyki Laserowej w Puławach zdjęcie 2 Madame Centrum Kosmetyki Laserowej w Puławach zdjęcie 3 Madame Centrum Kosmetyki Laserowej w Puławach zdjęcie 4 Madame Centrum Kosmetyki Laserowej w Puławach zdjęcie 5 Madame Centrum Kosmetyki Laserowej w Puławach zdjęcie 6 Madame Centrum Kosmetyki Laserowej w Puławach zdjęcie 7 Madame Centrum Kosmetyki Laserowej w Puławach zdjęcie 8 Madame Centrum Kosmetyki Laserowej w Puławach zdjęcie 9 Madame Centrum Kosmetyki Laserowej w Puławach zdjęcie 10 Madame Centrum Kosmetyki Laserowej w Puławach zdjęcie 11 Madame Centrum Kosmetyki Laserowej w Puławach zdjęcie 12 Madame Centrum Kosmetyki Laserowej w Puławach zdjęcie 13 Madame Centrum Kosmetyki Laserowej w Puławach zdjęcie 14 Madame Centrum Kosmetyki Laserowej w Puławach zdjęcie 15 Madame Centrum Kosmetyki Laserowej w Puławach zdjęcie 16 Madame Centrum Kosmetyki Laserowej w Puławach zdjęcie 17 Madame Centrum Kosmetyki Laserowej w Puławach zdjęcie 18 Madame Centrum Kosmetyki Laserowej w Puławach zdjęcie 19 Madame Centrum Kosmetyki Laserowej w Puławach zdjęcie 20 Madame Centrum Kosmetyki Laserowej w Puławach zdjęcie 21 Madame Centrum Kosmetyki Laserowej w Puławach zdjęcie 22 Madame Centrum Kosmetyki Laserowej w Puławach zdjęcie 23 Madame Centrum Kosmetyki Laserowej w Puławach zdjęcie 24 Madame Centrum Kosmetyki Laserowej w Puławach zdjęcie 25 Madame Centrum Kosmetyki Laserowej w Puławach zdjęcie 26 Madame Centrum Kosmetyki Laserowej w Puławach zdjęcie 27 Madame Centrum Kosmetyki Laserowej w Puławach zdjęcie 28 Madame Centrum Kosmetyki Laserowej w Puławach zdjęcie 29 Madame Centrum Kosmetyki Laserowej w Puławach zdjęcie 30 Madame Centrum Kosmetyki Laserowej w Puławach zdjęcie 31 Madame Centrum Kosmetyki Laserowej w Puławach zdjęcie 32 Madame Centrum Kosmetyki Laserowej w Puławach zdjęcie 33 Madame Centrum Kosmetyki Laserowej w Puławach zdjęcie 34 Madame Centrum Kosmetyki Laserowej w Puławach zdjęcie 35 Madame Centrum Kosmetyki Laserowej w Puławach zdjęcie 36 Madame Centrum Kosmetyki Laserowej w Puławach zdjęcie 37 Madame Centrum Kosmetyki Laserowej w Puławach zdjęcie 38 Madame Centrum Kosmetyki Laserowej w Puławach zdjęcie 39 Madame Centrum Kosmetyki Laserowej w Puławach zdjęcie 40 Madame Centrum Kosmetyki Laserowej w Puławach zdjęcie 41

Madame Centrum Kosmetyki Laserowej w Puławach

Generała Fieldorfa Nila 16/5, 24-100 Puławy

Bloomea

Bloomea u nas - dla Was ! ❤Najnowsze osiągnięcie kosmetologii w zabiegach na twarz i ciało !

Bloomea ❤ Perła kosmetologii ,a teraz Perła Centrum Madame w Puławach 
Mamy wyłączność na Bloomea w Puławach :) <3

Bloomea® przez 10 lat była wykorzystywana przez francuskich chirurgów plastycznych głównie w zabiegach pooperacyjnych w celu przyśpieszenia leczenia blizn czy rozstępów, zyskała nowe oblicze w kosmetologii. W zależności od procedury może Ci pomóc w walce z wieloma problemami na twarzy i ciele . Może jednocześnie nawilżać i złuszczać . Pozbywać się rozstępów i wygładzać . Niwelować zmarszczki i stymulować kolagen.

Spektakularne efekty już  po jednym zabiegu Bloomea 🍀 Makro eksfoliacja, mikroprądy, wiązka laserowa - przebudowują Twoja skórę natychmiast w trakcie zabiegu <3 
Pokochacie Bloomea tak samo jak My ! 

Gwiazdy też kochają Bloomea 💚 Jak wyglada zabieg ?

Na początku zabiegu przeprowadzana jest makroeksfoliacja .Dobierany jest odpowiedni tip złuszczający oraz technika pracy. Dzięki temu makroeksfoliacja może być przeprowadzona na kilku poziomach. Począwszy od delikatnego a skończywszy na efekcie resurfacingu laserowego.W tak przygotowaną skórę aplikowany jest koktajl bloomea zawierający kwas hialuronowy, kolagen i elastynę.
Drugim etapem zabiegu jest mikrowibracja czyli wprowadzenie wewnątrz tkankowo jak najwięcej substancji odżywczych przy pomocy specjalnej końcówki.Głowica wprowadzana jest w drgania oscylacyjne wysokiej częstotliwości, które stymulując skórę do pracy, pozwalają na otwarcie kanalików i kolejno za pomocą podczerwieni (633nm) wprowadzić aktywny koktajl do poziomu skóry właściwej.
Trzecim etapem jest luminoterapia. W tym samym czasie gdy wprowadzany jest koktajl, głowica emituje wiązkę lasera, która penetruje do poziomu kolagenu. Pod jej wpływem dochodzi do procesów odbudowy łańcuchów kolagenowych oraz namnażania elastyny i fibroblastów, czyli substancji o kluczowym znaczeniu dla prawidłowej budowy skóry.

Zabieg jest całkowicie bezbolesny 💚🙏😉 

Działanie :
- redukcja zmarszczek
- głębokie nawilżenie 
- usuwanie przebarwień
- redukcja blizn potrądzikowych/pooperacyjnych 
- redukcja rozstępów 
- mechaniczny resurfacing laserowy 
- wygładzenie i napięcie
- poprawa owalu twarzy
- przywrócenie miękkości
- dotlenienie

Niewiele przeciwwskazań ,a efekty gwarantowane wieloletnimi badaniami naukowymi! Nawet ciąża czy karmienie piersią nie są przeciwskazaniem do zabiegu!