Maciej Wróblewski Hair Studio - Gold

Karolkowa 50/1, 01-203 Warszawa

Maciej Wróblewski Hair Studio - Gold jest oddziałem jednego z najbardziej znanych, popularnych i cenionych salonów fryzjerskich Macieja Wróblewskiego, który znany jest w całej Polsce. Właściciel jest utytułowanym specjalistą, który zaistniał również w telewizji i innych mediach o szerokim zasięgu. Dziesiątki tysięcy ludzi w całym kraju szuka informacji i inspiracji z codziennej pracy Pana Macieja. Z pasji, wiedzy i zaangażowania by „Upiększać, nie udziwniać” powstał salon Hair Studio - Gold.

Słyniemy z indywidualnego, a zarazem niezwykle profesjonalnego podejścia do klientów. Dobieramy działania tak, by sprostać wymaganiom osób, które powierzyły nam swoje fryzury. Pamiętamy, że wspaniały wygląd jest wizytówką każdego z nas, dlatego dbamy o najwyższe standardy usług. Przeprowadzamy ciekawe rozmowy z klientami, zwracamy uwagę na potrzeby i chęci nawet szeroko zakrojonych metamorfoz.

Do każdego klienta Maciej Wróblewski i jego zespół podchodzi jak do gwiazdy, ze starannością i zrozumieniem. Pobyt w naszym salonie to prawdziwa przyjemność. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni z naszej pracy i z chęcią wrócicie do nas w przyszłości, na regularną pielęgnację lub szalone przemiany. Nie boimy się podejmować stanowczych decyzji, wierzymy w profesjonalizm i gwarancję sukcesu osiągniętego wspólnymi siłami specjalistów.

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu Maciej Wróblewski Hair Studio - Gold, który znajduje się przy ulicy Karolkowej 50/1 w Warszawie. Dotrą Państwo do nas bez problemu samochodem, komunikacja miejska również nie zawiedzie. Najłatwiej dojechać do jednego z przystanków Zajezdnia Wola 02, 03 lub 04.

Serdecznie pozdrawiamy i czekamy na Państwa w naszym salonie - zespół Maciej Wróblewski Hair Studio - Gold.

Nasza filozofia brzmi:
"UPIĘKSZAĆ, NIE UDZIWNIAĆ"

Informacji o cenach naszych usług z przyjemnością udzielimy telefonicznie: 721 85 08 08

Zespół

Data
Katarzyna Berkowska
Data
Fabian Gwiaździński
Data
Sylwia Strzelecka

Udogodnienia

  • Parking
  • Akceptacja kart płatniczych
  • Dostępne dla niepełnosprawnych
  • Przyjazne dla dzieci
  • Zwierzęta dozwolone
  • Internet (Wi-Fi)
  • System komentarzy
  • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.