Przejdź do głównej zawartości
Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Zapraszamy wkrótce!

M&M Beauty

Działkowa 4A/1, 55-002 Kamieniec Wrocławski

Salon M&M Beauty w Kamieńcu Wrocławskim powstał z miłości do ludzi i z zamiłowania do pięknych rzeczy. Prowadzi go Maria Malczewska, dyplomowany kosmetolog i pasjonatka branży beauty. To tu skorzystasz z różnorodnych zabiegów pielęgnacyjnych, dostosowanych do potrzeb Twojej skóry. Jednocześnie zadbasz o swój wizerunek dzięki usługom stylizacji paznokci oraz wizażu.

M&M Beauty to gwarancja bezpieczeństwa i wysokiej skuteczności przeprowadzanych zabiegów. Pracujemy na najlepszej jakości specjalistycznych produktach, przy użyciu nowoczesnych urządzeń. Z przyjemnością zatroszczymy się o Twój wizerunek, tworząc przy tym komfortowe warunki do odpoczynku od codziennych obowiązków.

Na tle konkurencji wyróżnia nas wyczucie estetyki i absolutne zaangażowanie w wykonywaną pracę. Twoje zadowolenie jest naszym priorytetem. Zawsze stoimy po Twojej stronie i służymy pomocą w każdej sytuacji. Wspieramy Twoje wizerunkowe decyzje i pomagamy wybrać najkorzystniejsze rozwiązania.

Salon zlokalizowany jest na ul. Działkowej 4A/1. Na wizytę szybko umówisz się przez internet, a na miejscu, za wszystkie usługi zapłacisz wygodnie kartą płatniczą. Dodatkowo istnieje możliwość umówienia wizyty poza standardowymi godzinami pracy salonu. Zapraszamy, sprawdź nas.

Udogodnienia

  • System komentarzy