M&K Creative Studio

Urzędnicza 30, 30-051 Kraków

M&K Creative Studio założone zostało, by spełniać marzenia o pięknych i zdrowych włosach, a także eleganckich, stylowych i modnych fryzurach. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, co pozwala nam dopasować wykonywaną usługę w pełni do Twoich potrzeb i wymagań. Dzięki temu fryzura oraz nowy kolor włosów są dobrane do typu urody, ale i osobowości. Wykonane przez nas uczesanie sprawi, że poczujesz się dobrze i pewnie. Podążamy cały czas za nowymi trendami w stylizacji, śledzimy także najnowsze techniki fryzjerskie. Pozwala nam to świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Panom pragnącym skorzystać z naszej oferty proponujemy między innymi:

- strzyżenie tradycyjne;
- strzyżenie maszynką;
- koloryzację.

Paniom proponujemy między innymi:

- koloryzację;
- modelowanie;
- refleksy;
- strzyżenie;
- strzyżenie grzywki.

W M&K Creative Studio oferujemy także szeroki zakres usług związanych z kosmetyką i makijażem.

W naszej pracy bazujemy na wysokiej jakości kosmetykach znanych i cenionych marek takich jak Wella Professionals, która stała się oficjalnym partnerem naszego salonu. Dzięki tej współpracy możemy zaoferować naszym Klientom trwałą i bezpieczną koloryzację. Szeroka gama kolorystyczna tych produktów pozwala na uzyskanie ciekawych efektów – od ciepłych i słonecznych brązów po niezwykle zmysłowe czerwienie i rudości.

Zachęcamy do umówienia się na wizytę, w czasie której zrelaksujesz się, ale przede wszystkim odmienisz swój wygląd – zyskasz nową fryzurę, pewność siebie i dobre samopoczucie.

Udogodnienia

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.