m.a.j. Gabinety Urody - Opinie

al. Tadeusza Kościuszki 93, 90-436 Łódź
4.7
6 opinii

Opinie

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  Rewelacja. Fantastyczna lokalizacja, przyjemny klimat i wysoki poziom usług. Dbałość o higienę nie tylko gabinetu , ale także podczas wykonywania zabiegów. Bardzo profesjonalna i mila obsługa. Serdecznie polecam i rekomenduje rożnego rodzaju zabiegi na twarz w szczególności zabieg oxybrazji oraz fantastyczne działanie wysoko mineralowej maski algowej.

 • ŁD
  5.0
  niezweryfikowany

  Gabinet doskonale przygotowany do wszelkiego rodzaju zabiegów kosmetycznych. Zabieg oxybrazji przebiegł na najwyższym poziomie, Pani Kamila jest doskonale przygotowana do tego rodzaju rewitalizacji skóry. Zostałem szczegółowo poinformowany o zaleceniach, ale także przeciwwskazaniach przy tego rodzaju odnowie skóry. Efekt był znakomity i widoczny zaraz po zakończeniu zabiegu. Pełen profesjonalizm i przemiła obsługa. Zdecydowanie polecam!

 • RU
  4.0
  niezweryfikowany

  Mam cerę naczynkową, delikatną i wrażliwą. Byłam na zabiegu oxybrazji. Pani Dorota omówiła wskazania zabiegowe, przeciwskazania, wyjaśniła na czym zabieg będzie polegał i w jaki sposób go wykona. Bardzo pozytywne wrażenia. Po samym zabiegu skóra była przyjemnie „schłodzona” odświeżona i wygładzona. Do tego maska nawilżająca. Następnego dnia rano skóra bardzo ładna, promienna – super. Szczerze polecam.

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Bardzo miły gabinet, czysto, ładnie i sterylnie bardzo. Uważam, ze sterylność w gabinetach to rzecz pomijana, a bardzo istotna. Byłam na regulacji i hennie. Pierwszy raz się spotkałam się z sytuacją, żeby kosmetyczka pęsetę i narzędzia przed zabiegiem otwierała z torebki wysterylizowanej. Także duży plus. Dzięki temu wiem, że nie były one wcześniej używane, bezpośrednio na kimś innym przede mną.Henna i manicure wykonane bardzo ładnie. Spokojnie polecam .

 • OL
  5.0
  niezweryfikowany

  Pięknie, sterylnie i profesjonalnie ! Polecam serdecznie ! Manicure hybrydowy zrobiony po mistrzowsku z klasa. Bede wpadać często !:) zabiegi na twarz w korzystnej cenie na extra produktach. Jestem zachwycona, a cieżko było zmienić salon :) pozdrawiam dziewczyny !

 • KO
  4.0
  niezweryfikowany

  sympatyczna obsługa, herbata w czasie oczekiwania na zabieg, czysto, świeżo, sterylnie. odniosłam wrażenie, że zabieg był wykonany bardzo ekonomicznie, niezbyt dużą ilością kosmetyku, przez co na paznokciu nie ma zbyt zadowalającego mnie efektu.