Luźno Ręka

Plac Wilsona 4, 01-626 Warszawa (Tuż obok metra. Wejście od ul. Mickiewicza)

Szukasz usług stylizacji paznokci z prawdziwego zdarzenia? Wpadnij do salonu Luźno Ręka, zlokalizowanym w centrum Żoliborza - tuż obok stacji metra przy placu Wilsona.

Zadbamy tu o Twój atrakcyjny look, tworząc cudownie kobiece stylizacje paznokci. Oferujemy pyszną kawę, wygodne fotele i obsługę na najwyższym poziomie. Nasz zespół tworzą profesjonalne stylistki paznokci, które z chirurgiczną precyzją zatroszczą się o fantastyczny efekt stylizacyjny i dobrą kondycję Twoich dłoni
i stóp. O mani i pedi wiemy absolutnie wszystko.

Mamy głowę pełną ciekawych pomysłów, świetne wyczucie trendów i z pełnym zrozumieniem podchodzimy do Twoich oczekiwań. Wsłuchujemy się w Twoje potrzeby, stawiając na indywidualne stylizacje, które współgrają z Tobą oraz Twoim stylem życia. Podkreślamy Twoje mocne strony i pomagamy Ci poczuć się elegancko i pewnie w każdej sytuacji.

Korzystamy tylko z renomowanych produktów najwyższej jakości, więc nienaganne paznokcie staną się Twoją prawdziwą wizytówką. Kładziemy też nacisk na higienę zabiegów, gwarantując Ci pełne bezpieczeństwo.

Umów wizytę poprzez wygodny system rezerwacji online i bądź gotowa. Zapraszamy.

Udogodnienia

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Przyjazne dla dzieci

  • Zwierzęta dozwolone

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.