Luxury World Day SPA

Generała Władysława Sikorskiego 62, 65-001 Zielona Góra (Kompleks Zacisze Park)

Kameralne i luksusowe wnętrza Luxury World sprawią, że poczują się Państwo tu naprawdę wyjątkowo.

Luxury World to gwarancja jakości, najnowszych technologii oraz nowinek kosmetycznych. Nasza oferta jest atrakcyjna dla każdego kto zechce zadbać o siebie w najbardziej efektywny sposób. Klienci mogą być pewni, że nasze usługi są na najwyższym poziomie dzięki profesjonalnej, wykwalifikowanej i doświadczonej kadrze. U nas skorzystają Państwo z bardzo bogatej oferty zabiegowej począwszy od klasycznych zabiegów kosmetycznych po medycynę estetyczną.

Luxury World oferuje nie tylko zabiegi kosmetyczne posiadamy również w naszej ofercie szeroki wachlarz masaży oraz ogromny wybór zabiegów z zastosowaniem urządzeń, które w nieinwazyjny ale efektywny sposób pozwolą udoskonalić Państwa twarz i ciało. Zabiegi kosmetyczne wykonywane są przy użyciu kosmetyków znanych marek: KLAPP COSMETICS oraz MEDIDERMA .

Nasi klienci mogą skorzystać z wyjątkowych zabiegów w towarzystwie najbliższej osoby spędzając ten czas razem i relaksując się w specjalnie przygotowanym do tego celu gabinecie. Luxury World jest idealnym miejscem do tego aby zregenerować swoje siły i zrelaksować się w kameralnych wnętrzach naszego SPA.

Zespół

Aleksandra
Aleksandra
Annika
Annika
Stylistka paznokci
Klaudia
Klaudia

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.