Przejdź do głównej zawartości

LUSH Instytut Kosmetologia i Laseroterapia

Grabiszyńska 66e, 53-504 Wrocław (wejście obok pizza station, 1 piętro)

LUSH Instytut to odpowiedź dla klientów, którzy podchodzą świadomie do tematu zdrowego wyglądu i upiększania. Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, wysokiej jakości usługi wykonywane na wysokiej klasy sprzęcie, profesjonalną obsługę oraz indywidualne podejście, nasza oferta jest właśnie dla Ciebie! Tworzymy zespół ludzi, których praca jest jednocześnie życiową pasją. Wciąż się szkolimy i doskonalimy swoje umiejętności, aby troszczyć się o naszych klientów z największą starannością. Zwracamy uwagę na bezpieczeństwo, sterylność, dokładność i staranność podczas wykonywanych zabiegów. Nic nie umknie naszej uwadze, aby Twoje ciało stało się piękne, zdrowe i odpowiednio dopieszczone.

W naszej ofercie znajdziesz między innymi specjalistyczne i dostosowane do indywidualnych potrzeb zabiegi Exuviance, mezoterapię igłową, zamykanie naczynek i usuwanie zmian skórnych, a także karboksyterapię i depilację laserową wykonywaną laserem Vectus. Wybierając się do nas, nie musisz się zastanawiać, które zabiegi wybrać. Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać właściwą terapię dopasowaną do potrzeb Twojego ciała. Zdaj się na profesjonalistów, a z pewnością się nie zawiedziesz.

Znajdziesz nas we Wrocławiu na ulicy Grabiszyńskiej 66 E. Czekamy na Ciebie, aby upiększyć i odmienić Twoje ciało. Pozwól o siebie zadbać!

Do tego salonu umówisz się także przez Booksy. Rezerwacja dostępna także przez Booksy