Lounge DAY SPA

Mickiewicza 18a, 48-300 Nysa

W Lounge Day Spa mamy świadomość, że nie ma jednej idealnej dla wszystkich recepty na relaks i odprężenie. Wszystkie mają jednak wspólny mianownik, gdyż istnieją wartości cenne dla każdego, niezależnie od wieku, płci i indywidualnych upodobań. Dobra forma fizyczna to przecież zdrowie. Dobre samopoczucie to motywacja do działania i codziennego mierzenia się z wyzwaniami. A troska o ciało to nadawanie harmonii swojemu życiu i budowanie poczucia własnej wartości.

W naszym salonie każdego dnia spotykamy na swojej drodze wielu ludzi i dlatego rozumiemy potrzebę różnorodności. Szanujemy Wasze wybory i indywidualne oczekiwania i jesteśmy do Waszej dyspozycji. Przygotowaliśmy więc bogatą ofertę zabiegową, spośród której każdy wybierze coś dla siebie. Oferujemy pełen wachlarz usług pielęgnacyjnych, regenerujących, upiększających, odmładzających, leczniczych i relaksacyjnych. Przygotowaliśmy specjalne usługi dla pań w ciąży, mając na uwadze specyficzne potrzeby organizmu kobiety w tym okresie. Nie zapominamy o mężczyznach, których skóra wymaga specjalnego traktowania. Nasz zespół profesjonalistów skonsultuje Wasze problemy i doradzi rozwiązania, które będą dla Was najlepsze. Wspólnie dobierzemy specjalistyczne preparaty, które pozwolą Wam na przedłużenie i zintensyfikowanie w warunkach domowych efektów zabiegów z gabinetu.

Organizujemy romantyczne rytuały spa dla par. W sprzedaży posiadamy również pakiety biznesowe i vouchery prezentowe.

Wszystkie usługi

4.9
42 opinie

Opinie

 • BE
  5.0

  Gorąco Polecam Panią Beatkę :)

 • EW
  5.0

  Miło spędzony czas.

 • KA
  5.0

  Bardzo przyjemny i profesjonalny zabieg :)

 • EW
  5.0

  Jestem tu już po raz kolejny ,można powiedzieć , że jestem już stałą klientką . Zawsze jetem w 100% zadowolona z wykonanej usługi. Zawsze jest profesjonalnie i dokładnie w bardzo miłej atmosferze. Polecam wszystkim .

 • JU
  5.0

  profesjonalna obsługa:)bardzo kulturalna;polacam w 100% napewno tam wrócę

Zespół

Data
Ewa Alberska
Data
Beata Fałdzińska
Employee default
Kasia B.
Data
Malwina Śliwińska
Data
Marta Gołdyn
Employee default
Stanisław Trznadel

Udogodnienia

 • Parking

 • Internet (Wi-Fi)

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.