Lok&Roll Józefosław

Geodetów 23, 05-500 Józefosław

Piękna fryzura poprawia nie tylko wygląd, ale również podnosi samoocenę. Lok & Roll to sieć wyjątkowych salonów fryzjerskich, w których stylizacje tworzone są przez prawdziwych mistrzów nożyczek i ekspertów w zakresie koloryzacji. Wszystkie filie Lok & Roll mogą poszczycić się tytułami autoryzowanych salonów Revitalash i Moroccanoil. Jedna z nich znajduje się w Józefosławiu pod Piasecznem i cieszy się bardzo dużą popularnością u klientów.

Wśród usług świadczonych w Lok & Roll można znaleźć zabiegi, pozwalające przeprowadzić małe i duże metamorfozy. Styliści z salonów sieci specjalizują się w efektownej koloryzacji, dekoloryzacji, modelowaniu, strzyżeniu damskim i męskim, przedłużaniu oraz profesjonalnej regeneracji włosów (przeprowadzana jest ona za pomocą zabiegów keratynowych oraz rytuałów Kerastase). Polecamy również uczesania na specjalne okazje, m.in. śluby i bale. W filii Lok & Roll w Józefosławiu można skorzystać również z solarium. Co więcej, prowadzona jest tu także sprzedaż markowych kosmetyków do włosów. Warto kupić je z myślą o domowej pielęgnacji lub podarować komuś w prezencie.

Salon w Józefosławiu mieści się przy ul. Geodetów 23. To miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych. Rodzice mogą przyjść tu z dziećmi. Przy budynku znajdują się miejsca parkingowe dla klientów. Za usługi można płacić gotówką lub kartą. Wstąp do Lok & Roll. Spędź miło czas, zrelaksuj się i zatroszcz się o swój wygląd!

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Przyjazne dla dzieci

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.