Nowa Fala

Kamińskiego 13, 90-229 Łódź
5.0
1232 opinie

Jak zawsze byłam zachwycona. :) Fryzura została przez Panią Justynę dobrana do rodzaju włosów jaki posiadam oraz kształtu twarzy. Otrzymałam wskazówki jak z nimi postępować i je pielęgnować, aby wydobyć z nich to co najlepsze. Serdecznie polecam!!! :)

Krystian Wojewoda

Księdza Biskupa Wincentego Tymienieckiego 19, 90-349 Łódź
5.0
470 opinii

Był to pierwszy raz w tym salonie. Już samo miejsce sprzyja by poczuć się wyjątkowo i przyjemnie. Pan Krystian doskonale rozumiał moje oczekiwania, a rozmowa na temat przyszłej całkowitej zmiany fryzury całkowicie spełniła moje wymagania. Zdecydowanie właściwa osoba na właściwym miejscu. Bardzo dziękuje i mam nadzieję do zobaczenia :)

Pierwsze Piętro

Lipowa, 15/17, 90-743 Łódź
5.0
534 opinie

Moimi włosami zajmowały się różne osoby z tego salonu i jeśli chodzi o cięcie włosów - z całego serca polecam Panią Asię. Dokładnie, pasmo po paśmie wycieniowane włosy, idealne tonowanie, efekt końcowy - lepszego sobie nie mogłam wymarzyć! Z całego serca dziękuję!

Klinika Esencja Piękności

Księdza Biskupa Wincentego Tymienieckiego , 90-349 Łódź
5.0
50 opinii

Efekt mnie bardzo zaskoczył ...ujędrniona skóra i mniej w obwodzie ud do tego wrażenie gładkości...dla mnie super :) dodam że polecony i wykonany przez bardzo miłą i kompetentną osobę jaką jest Pani Anna...skarbnica wiedzy kosmetologicznej...Polecam !!!

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł