Przejdź do głównej zawartości

LIFEAGE SPA

ul. Katowicka 47 (wjazd od ul. Gałeczki), 41-500 Chorzów

LIFEAGE SPA to aromatyczny świat relaksu i pielęgnacji pozwalający na przeżycie niezwykłych doświadczeń. Chwila tylko dla siebie lub czas spędzony z bliskimi i znajomymi.
LIFEAGE SPA to przestrzeń pogłębionego odnową biologiczną relaksu oraz zabiegów kosmetologicznych, wyjątkowa oferta oparta na holistycznym i ekologicznym nurcie pielęgnacji twarzy i ciała, łączy tradycyjną filozofię SPA z nowoczesnym trendem Wellness.
Do dyspozycji naszych gości oddajemy dwie ekskluzywne linie kosmetyczne Aromatherapy Associates oraz Academie. Derm Acte. Tradycyjne rytuały i wyjątkowe receptury oparte wyłącznie na naturalnych, ekologicznych składnikach tworzą unikatową ofertę pielęgnacyjno-regenerującą.
Nad jakością wykonywanych zabiegów czuwa doświadczony zespół kosmetologów i fizjoterapeutów. Wykwalifikowany zespół harmonijnie łączy ekskluzywne techniki zabiegowe i skoncentrowane formuły kosmetyczne, aby czas spędzony w naszym Spa był niezapomnianym przeżyciem.
Każdy zabieg jest poprzedzony konsultacją dermatologiczną prowadzoną przez naszego eksperta w dziedzinie kosmetologii. Zapraszamy, nasi specjaliści przygotują ofertę zabiegową dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb.

Sprawdź polecane salony w okolicy. Do nich umówisz się online!

Barbershop Brzytwa

Chorzów, 3 Maja 56
4.97
3966 opinii
Barbershop Brzytwa

Salon Fryzjerski Twój Styl Ewa Jankowska

Chorzów, Dąbrowskiego 60
4.97
509 opinii
Salon Fryzjerski Twój Styl Ewa Jankowska

Janic - Fryzjerstwo Damskie & Barber Shop

Chorzów, Plac Mickiewicza 5
5.0
180 opinii
Janic - Fryzjerstwo Damskie & Barber Shop

Mc Hair Chorzow

Chorzów, Wolności 110\8
4.99
731 opinii
Mc Hair Chorzow