Przejdź do głównej zawartości

Lewitarium

Aleja Wincentego Witosa 31 lok. 21b, 00-710 Warszawa (CH Panorama)

W dobie obecnych zagrożeń potrzebujemy zabiegów bezpiecznych, które wzmacniając odporność i przywracając harmonię w naszych ciałach podniosą nam jakość życia.
Naszą ofertę usług spa kierujemy do wybranych osób oczekujących oryginalnych zabiegów, które w naturalnie przyjemny sposób przyniosą relaks zarówno fizyczny jak i psychiczny. Lewitarium mieści się w spokojnym miejscu na patio, tuż przy fontannie w galerii Panorama na warszawskim Mokotowie. W tych sprzyjających relaksowi warunkach jako jedni z pierwszych - od 5 lat proponujemy nowe w Polsce, a znane i doceniane na zachodzie zabiegi „floatingu” polegające na przebywaniu w przyjemnym środowisku solankowo-wodnym o temperaturze ciała, a powodujące niezwykłe wrażenia lekkości, unoszenia ciała nie do powtórzenia na ziemi. Floating to zabieg wprowadzający w najgłębsze z możliwych do osiągnięcia odprężeń fizycznych i psychicznych, po którym mamy gwarancję relaksu. Zabieg pomaga w radzeniu sobie z jetlagiem (zespół objawów, np. zmęczenie i zaburzenie snu, wywołanych nagłą zmianą strefy czasowej), różnymi dolegliwościami bólowymi, oraz ostatnie badania kliniczne dowodzą, że floating świetnie sobie radzi z Zespołem Stresu Pourazowego (PTSD), fibromialgią itp.
Dla oczekujących oczyszczenia z toksyn i pozbycia się nadmiaru kalorii przygotowaliśmy strefę saun niskotemperaturowych w tym japońskiej sauny skalnej GANBANYOKU uznawanej na świecie, jako top 5 zabiegów wellness&spa oraz dodatkowe inhalacje z ujemnymi jonami powietrza i jodem bardzo pozytywnie wpływającymi na organizm współczesnego człowieka żyjącego w centrach miast.
Trzecim filarem salonu są masaże z różnych stron świata min. hawajski Lomi Lomi Nui, balijski, ajurwedyjski, czy japoński masaż Kobido uznany za naturalny lifting twarzy bez skalpela.
Do państwa dyspozycji pozostają duże kabiny do floatingu, kameralne sauny w pełni dezynfekowane i ozonowane wszystkie pomieszczenia.

Floating

To stan głębokiego relaksu zarówno dla ciała, jak i Twojej duszy. Terapia, dzięki której Twoje ciało unosi się na wodzie poprzez wysokie stężenie roztworu soli Epsom oraz naturalnej soli z Morza Martwego. Sesja floatingu w Warszawie niesie za sobą ogrom korzyści dla Twojego organizmu - pozbędziesz się bólu pleców, błyskawicznie zregenerujesz organizm, uwolnisz się od stresu w stanie nieważkości, a przede wszystkim doznasz niezwykle głębokiego i wszechogarniającego relaksu.

Japońska sauna Ganbanyoku

Regeneracja oraz uzdrawianie. Skalna kąpiel dostarcza wyjątkowo przyjemnych doznań, a pod względem zdrowotnym doskonale zastępuje tradycyjną saunę japońską, redukując cellulit oraz tkankę tłuszczową. Działa odmładzająco i antydepresyjnie. Podczas sesji leżysz na skale wulkanicznej, która osiąga temperaturę nieco ponad 40°C. Sesja terapeutyczna znacznie zmniejsza napięcie psychiczne, powodując natychmiastową poprawę nastroju.

Do tego salonu umówisz się także przez Booksy. Rezerwacja dostępna także przez Booksy

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

  • Płatności online