Przejdź do głównej zawartości

Let's Dye

Mokotowska 9/10, 00-640 Warszawa

Let's Dye to nowoczesny salon fryzjerski w stolicy. Tutaj klienci mogą skorzystać z naprawdę profesjonalnych usług świadczonych przez utalentowanych stylistów. W ofercie tego miejsca można znaleźć m.in. strzyżenie damskie i męskie, koloryzację, zabiegi pielęgnacyjne, modelowanie, uczesania okolicznościowe i tonowanie. Zachęcamy do umawiania się na wizyty do konkretnych fryzjerów.

W trakcie zabiegów fryzjerskich w Let's Dye wykorzystywane są jedynie wysokiej jakości kosmetyki. Włosy zawsze stylizowane są tak, aby układały się naturalnie, a ich domowa pielęgnacja nie była nazbyt czasochłonna i sprawiała jak najmniej problemów. Co więcej, fryzjerzy chętnie rozmawiają z klientami na temat nowej fryzury. Podsuwają ciekawe idee i pomagają dopasować uczesanie do typu urody oraz osobowości.

Do Let's Dye warto wejść nie tylko ze względu na profesjonalne usługi fryzjerskie, ale także bardzo pozytywną atmosferę. Salon fryzjerski znajduje się w kameralnych wnętrzach, które zostały urządzone z dużym smakiem. To dlatego przebywanie tu staje się prawdziwą przyjemnością.

W Let's Dye za usługi można płacić gotówką lub kartą. Do salonu bez obaw można zabrać dzieci oraz czworonożnego pupila. Klienci oczekujący na zabieg mogą skorzystać z dostępu do WiFi. Salon Let's Dye zlokalizowany jest w samym centrum Warszawy przy ul. Mokotowskiej 9/10 – w pobliżu Placu Zbawiciela. Serdecznie zapraszamy wszystkich spragnionych udanych metamorfoz!

Udogodnienia

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Przyjazne dla dzieci

  • Zwierzęta dozwolone

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa