Le Desir

Jasna 19, 00-058 Warszawa

…forma cięcia, kolor w którym lubisz siebie, to nasza praca…
– Agnieszka Ejmocka

Le Desir to salon na pograniczu kosmetyki, fryzjerskiego rzemiosła i sztuki. Tutaj proces kreacji fryzur ma w sobie nutkę artyzmu. Image kreowany jest przez fryzjerów, którzy wkładają w niego nie tylko swoje umiejętności, ale także indywidualną wizję. Celem stylistów zawsze jest znalezienie koloru i fryzury, które sprawią, że poczujesz się atrakcyjny i polubisz siebie. Każda wizyta w Le Desir staje się nie tylko pretekstem do dopracowania własnego image’u, ale równocześnie pełna jest inspirujących rozmów i spotkań z nietuzinkowymi ludźmi.

Z jakich zabiegów można skorzystać w Le Desir? Usługi fryzjerskie adresowane są zarówno do kobiet, jak i mężczyzn. Fryzjerzy podejmują się efektownych cięć, modelują, dekoloryzują, farbują i przeprowadzają prostowanie keratynowe. Zajmują się również przeprowadzaniem zabiegów odżywiających i pielęgnujących włosy oraz dbają o brodę. Natomiast wśród zabiegów kosmetycznych można znaleźć manicure (hybrydowy, żelowy), pedicure, hennę, trwałą i przedłużanie rzęs oraz depilację woskiem.

Salon Le Desir zatrudnia jedynie sprawdzonych stylistów fryzur. Warto zaznaczyć, że fryzury ich pomysłu często pojawiały się w sesjach zdjęciowych dla znanych polskich czasopism, takich jak Gala, Glamour czy Pani. Mieli oni także przyjemność pracować w roli stylistów przy tworzeniu takich telewizyjnych hitów jak Dancing with the Stars, The Voice of Poland czy Bitwa na głosy.

Salon mieści się przy ul. Jasnej 19 w Warszawie, czyli w samym centrum, w pobliżu stacji metra Świętokrzyska.

Fryzjerstwo

4.9
87 opinii

Opinie

 • EL
  4.0

  Pani Kinga bardzo profesjonalna. Polecam. Strzyżenie super.

 • MO
  5.0

  Jestem bardzo zadowolona z porad, strzyzenia i obslugi klienta. Moje wlosy wygladaja swietnie. Dziekuje i do zobaczenia

 • JU
  5.0

  Nigdy wcześniej nie zdarzyło mi się wrócić do tego samego fryzjera. Pani Kinga jest mistrzynią! Moje włosy nigdy nie układały się tak dobrze! Jestem w 100% zadowolona i polecam wszystkim!

 • VE
  5.0

  Bardzo jestem zadowolona, z koloru i strzyrzenia.

 • IR
  5.0

  wizyty w le desir to dla mnie mila odskocznia od codzienności, fajna atmosfera, super zespół...terapia dla włosów i duszy 😉

Zespół

Jonek JONKOWSKY
Data
Kasia Kaczmarczyk
Stst2867uai516x774
Konrad Gmaj
Data
Kinga Plaskota
Data
Monika Tabaka
Data
Iza Janiak

Udogodnienia

 • Akceptacja kart płatniczych

 • Internet (Wi-Fi)

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.