lazarcut rafał łazar

Stolarska 13/12, 31-043 Kraków

W salonie Lazarcut założonym przez Rafała Łazara każdy Klient poczuje się wyjątkowo, a każda kolejna wizyta okaże się unikalną. Wszystko przez osobę założyciela, dla którego praca jest ogromną pasją. Rafał Lazar od 1999 roku dba o włosy mieszkańców stolicy Małopolski. Stylista cały czas doskonali swoje umiejętności i wyznaje zasadę, że idealna fryzura powinna być dobrze dobrana do urody Klienta, ale też pozwalać mu na samodzielne i bezproblemowe ułożenie włosów w domu. Ma wystarczyć przeczesanie włosów lub potrząśniecie nimi, aby ułożyły się idealnie – tak jak w salonie.

W salonie Lazarcut liczy się indywidualizm i idealna forma cięcia. Klienci, które powierzą swoje włosy Rafałowi Lazarowi i w pełni mu zaufają mogą liczyć na spektakularne efekty, które wzbudzą zachwyt całego otoczenia i będą wywoływały jedynie pozytywne komentarze.

Salon oferuje usługi z zakresu profesjonalnego fryzjerstwa takie jak: cięcie damskie i męskie, koloryzacja z cięciem oraz koloryzacja rozświetlająca.

Wizytę w salonie mieszczącym się przy ulicy Stolarskiej w Krakowie można bez problemu zarezerwować korzystając z intuicyjnego systemu rezerwacji online.

5.0
123 opinie

Opinie

 • MA
  5.0

  jak zawsze profesjonalnie oraz w miłej atmosferze!

  Marta 21.03.2016
 • MA
  5.0

  Nie napiszę nic nowego:). Jak zawsze perfekt i bezbłędnie

  Małgosia 15.03.2016
 • AN
  5.0

  Witam, dziękuję za fachową pomoc w doborze koloru i fryzury,miłą atmosferę podczas pobytu w salonie....i relaksacyjna muzykę w tle:):)..Super.

  ANNA 14.03.2016
 • BE
  5.0

  Jak zwykle jestem bardzo zadowolona z wizyty i gorąco polecam. Rafał to profesjonalista!

  Beata 07.03.2016
 • MA
  5.0

  Świetny specjalista - widać ogrom wiedzy i fach w ręku. Do tego duże zaangażowanie i zainteresowanie drugim człowiekiem oraz fantastyczna atmosfera. No i oczywiście, efekt więcej niż zadowalający :)

  Marcin 07.03.2016

Zespół

Rafa azar
rafał łazar

Udogodnienia

 • Zwierzęta dozwolone
 • Internet (Wi-Fi)
 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.