Przejdź do głównej zawartości

Laurel Spa

Zbigniewa Podleckiego 9/1u, 80-180 Gdańsk

Laurel Spa to gabinet kosmetyczny tworzony z wielką pasją, oparty o fachową wiedzę i kierunkowe wykształcenie kosmetologiczne pracujących w nim osób. Corocznie odbywamy wiele szkoleń i kursów, wciąż podnosząc swoje kwalifikacje, rozwijając wiedzę, pasję, umiejętności, by z poczuciem pełnej odpowiedzialności móc prowadzić skuteczne indywidualnie dobrane terapie dla naszych Klientów.

Świadczymy tutaj usługi kosmetyczne w bardzo szerokim zakresie. Laurel Spa jest miejscem gdzie nauka spotyka się z najlepszej jakości kosmetykami do pielęgnacji twarzy i ciała. Zabiegi kosmetyczne są bowiem oparte na kosmetykach renomowanej marki Elemis. Elemis to Brytyjska Luksusową marką, która podbiła świat, a przeznaczona do Salonów SPA oraz do pielęgnacji domowej twarzy i ciała, skierowanej zarówno do kobiet jak i mężczyzn. Laurel Spa jest jedynym w Polsce autoryzowanym salonem kosmetycznym Elemis.

Wykonujemy m.in.:

zabiegi manualne na twarz
zabiegi BIOTEC
zabiegi antycellulitowe
zabiegi ujędrniające
dermomasaż
mikrodermabrazję
masaże
zabiegi na ciało
zabiegi dla par
masaże dla par
makijaż permanentny;
usługi z zakresu wizażu;
manicure oraz pedicure (w tym hybrydowy i japoński);
lipolizę
depilację woskiem
fotodepilację technologią IPL
Gabinety: kosmetyczny i masażu dostarczają poczucie bezwzględnego komfortu i relaksu. Zapewniają również dyskrecję i dobre samopoczucie a nasz zespół sprawi, że nie wyjdziesz od nas w złym humorze. Witamy Ciebie miłą, ciepłą, serdeczną atmosferą. Nasze progi przestąpiły setki zadowolonych klientów z różnych zakątków świata. Zaufali nam a my przywróciliśmy im równowagę ciała i umysłu.

Laurel Spa znajduje się z dala od zatłoczonych ulic centrum Gdańsk, ale na tyle blisko aby zapewnić łatwy i dogodny dojazd.

Odwiedź nas i przekonaj się o tym osobiście.

Udogodnienia

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Przyjazne dla dzieci

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa