Przejdź do głównej zawartości

Lash Up! Lashes & Beauty

Kazimierzowska 46/48, 02-546 Warszawa

Lash Up!
Lashes & Beauty

To miejsce gdzie kompleksowo zadbamy o Twoją urodę.
Mieścimy się w sercu Warszawskiego Mokotowa.

Byliśmy pierwszym lashes bar'em na kosmetycznej mapie Warszawy, więc jesteśmy znani z profesjonalnej stylizacji rzęs, ale Lash Up! to nie tylko rzęsy, specjalizujemy się w makijażu permanentnym i microbladingu.
Zapraszamy również jako jedyni w Warszawie na zabieg Ideal Skin & Contour (makijaż którego nie widać – semi-permanentna micropigmantacja skóry twarzy, szyji i dekoltu)
Nasi Styliści kompleksowo zadbają o Twoje paznokcie, na zabiegi Manicure i Pedicure zapraszamy zarówno Panie jak i Panów.
Posiadamy najnowsze urządzenie Endermologie LPG Alliance, jest od lat najpopularniejszym zabiegiem do całkowicie naturalnego ujędrniania i modelowania twarzy i ciała. Uwielbiany przez Pacjentki i w 100% skuteczny.
Zapraszamy na szeroką gamę zabiegów medycyny estetycznej, wykonywanych u nas w salonie przez lekarza medycyny estetycznej. Wśród zabiegów znajdziecie likwidację zmarszczek mimicznych, powiększanie ust, modelowanie twarzy (wolumetria), peelingi medyczne, nici liftingujące, mezoterapię igłową.

Zapraszamy :)

Udogodnienia

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa