Lash Room Paulina Mańko-Grzywaczewska

Młynowa 60 lok.3B, 15-404 Białystok

Z męskiej perspektywy kobieta to zagadka. Wciąż się zmienia, eksperymentuje z trendami, za czymś biegnie. Nieuchwytna i tajemnicza. Pełna sprzeczności, a jednocześnie konsekwentna w dążeniu do upragnionego celu. Niby krucha i delikatna, ale jednak ma wielką moc. Potrafi oczarować jednym spojrzeniem i sprawić by świat zawirował. Zerka spod firanki rzęs i hipnotyzuje całe otoczenie…

My, kobiety mamy pełną świadomość ile seksapilu dodaje nam piękna oprawa oczu. Nie każda z nas zostaje jednak obdarzona przez naturę magnetyzującym spojrzeniem. Nie jest to dłużej powód do zmartwień, bo atrakcyjny i czarujący wygląd jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy odwiedzić mój Lash Room i przekonać się jakie spektakularne efekty można osiągnąć poprzez profesjonalną stylizację brwi i rzęs.

Nazywam się Paulina Mańko-Grzywaczewska i zapraszam do mojego królestwa w Białymstoku na ul. Młynowej 60 lok. 3B. Wykonuję hennę brwi i rzęs, lifting rzęs, zabiegi przedłużania i zagęszczania rzęs metodą 1:1, a także metodami objętościowymi. Kameralna atmosfera studia pozwala na przyjacielską rozmowę o własnych potrzebach i oczekiwaniach. Panie, które do mnie przychodzą chcą pięknie wyglądać i dobrze się czuć. Służę więc swoją pomocą i radą w doborze najlepszej stylizacji, która nada nowy wymiar spojrzeniu, a jednocześnie pozwoli na maksymalne poczucie komfortu. Mam duże doświadczenie i w swoją pracę wkładam ogrom energii. Zabiegi wykonuję z wyjątkową precyzją i dbałością o detale. Jestem perfekcjonistką i mocno dbam o jakość i trwałość aplikacji. Używam tylko sprawdzonych preparatów renomowanych firm. Dużą wagę przykładam do higieny zabiegów. Chcę, aby usługi w Lash Room dawały zadowolenie z nowego wizerunku i jednocześnie komfortowe poczucie bezpieczeństwa. Polecam.

5.0
1 opinia

Opinie

  • DA
    5.0

    Szybko, tanio i przyjemnie  Polecam jako facet, Pani Paulina jest mega dokładną osobą

    Darek 07.09.2017

Zespół

Employee default
Paulina Mańko-Grzywaczewska

Udogodnienia

  • Parking
  • System komentarzy
  • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.