LASH ROOM Katarzyna Idec

Komisji Edukacji Narodowej 12, 37-450 Stalowa Wola (Galeria Arka)

Długie, gęste i uwodzicielskie rzęsy rzadko są dziełem Matki Natury. Częściej odpowiedzialne za nie są utalentowane kosmetyczki. W Lash Room Katarzyna Idec podkreślamy piękno naszych Klientek, stylizując ich magnetyzujące spojrzenia. Pracujemy na najwyższej jakości materiałach, a rzęsy zawsze przedłużamy z niezwykłą precyzją. Stosujemy tylko sprawdzone metody, dzięki czemu nasz salon cieszy się dużą popularnością.

Piękne rzęsy są efektowną oprawą dla twarzy. Ich codzienne podkręcanie i tuszowanie nie tylko zajmuje dużo czasu, ale również często nie daje zadowalających efektów. Przedłużanie rzęs w salonie kosmetycznym to zabieg, dzięki któremu oszczędzisz czas poświęcany na poranny makijaż – wystarczy tylko, że uczeszesz rzęski przed wyjściem z domu. W naszym Lash Roomie przedłużamy rzęsy różnymi technikami, które efektownie wydłużają oraz zagęszczają włoski. W ofercie mamy zarówno stylizacje na co dzień, jak i na specjalne okazje.

Wszystkie zabiegi w Lash Room przeprowadzane są w miłej atmosferze. Klientki mogą tu nie tylko zyskać piękną oprawę oka, ale także przyjemnie porozmawiać. Z przyjemnością także doradzamy im w zakresie pielęgnacji rzęs. Przeprowadzamy także zabiegi, które wyraźnie poprawiają kondycje włosków.

Lash Room Katarzyny Idec położony jest w Stalowej Woli przy ul. KEN 12 - Galeria Arka. Serdecznie zapraszamy na stylizację i regenerację rzęs. Na wizyty w naszym Lash Roomie można umawiać się przez Internet.

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.