Lash Room Paulina Mańko-Grzywaczewska

Kardynała Stefana Wyszyńskiego 8, 15-888 Białystok (Na przeciwko Biedronki)

Z męskiej perspektywy kobieta to zagadka. Wciąż się zmienia, eksperymentuje z trendami, za czymś biegnie. Nieuchwytna i tajemnicza. Pełna sprzeczności, a jednocześnie konsekwentna w dążeniu do upragnionego celu. Niby krucha i delikatna, ale jednak ma wielką moc. Potrafi oczarować jednym spojrzeniem i sprawić by świat zawirował. Zerka spod firanki rzęs i hipnotyzuje całe otoczenie…

My, kobiety mamy pełną świadomość ile seksapilu dodaje nam piękna oprawa oczu. Nie każda z nas zostaje jednak obdarzona przez naturę magnetyzującym spojrzeniem. Nie jest to dłużej powód do zmartwień, bo atrakcyjny i czarujący wygląd jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy odwiedzić mój Lash Room i przekonać się jakie spektakularne efekty można osiągnąć poprzez profesjonalną stylizację brwi i rzęs.

Nazywam się Paulina Mańko-Grzywaczewska i zapraszam do mojego królestwa. Wykonuję hennę brwi i rzęs, lifting rzęs, zabiegi przedłużania i zagęszczania rzęs metodą 1:1, a także metodami objętościowymi. Kameralna atmosfera studia pozwala na przyjacielską rozmowę o własnych potrzebach i oczekiwaniach. Panie, które do mnie przychodzą chcą pięknie wyglądać i dobrze się czuć. Służę więc swoją pomocą i radą w doborze najlepszej stylizacji, która nada nowy wymiar spojrzeniu, a jednocześnie pozwoli na maksymalne poczucie komfortu. Mam duże doświadczenie i w swoją pracę wkładam ogrom energii. Zabiegi wykonuję z wyjątkową precyzją i dbałością o detale. Jestem perfekcjonistką i mocno dbam o jakość i trwałość aplikacji. Używam tylko sprawdzonych preparatów renomowanych firm. Dużą wagę przykładam do higieny zabiegów. Chcę, aby usługi w Lash Room dawały zadowolenie z nowego wizerunku i jednocześnie komfortowe poczucie bezpieczeństwa. Polecam.

5.0
16 opinii

Opinie

 • MA
  5.0
  Usunięcie rzęs, Metoda Volume

  Profesjonalne podejście do klienta, piękny efekt. Polecam!

 • EW
  5.0
  Przedłużanie rzęs Light Volume (2-3d), henna brwi + regulacja

  Super. Długość idealna, precyzyjne wykonanie.

 • AG
  5.0
  Przedłużanie rzęs Light Volume (2-3d)

  Polecam bardzo !!! Cudowne rzęsy :)

 • EW
  5.0
  Przedłużanie rzęs Light Volume (2-3d), Usunięcie rzęs

  Bardzo precyzyjna robota i świetne rzęski!

 • IW
  5.0
  Henna brwi / rzęs, Uzupełnienie Volume

  Kolejna udana, miła i profesjonalna wizyta. Aplikacja rzęs i regulacja z henna brwi doskonała na najwyższym poziomie.

Udogodnienia

 • Parking

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.