Lash Life

ul. Towarowa 3/2a, 20-205 Lublin

 
Usługi przedłużania rzęs 1:1 i z metod objętościowych.

Trwała na rzęsy/Lash Lift (efekt utrzymuje się 4-5tyg.)
 
 
.

4.9
15 opinii

Opinie

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Manicure hybrydowy wykonany profesjonalnie. Miła atmosfera sprawia, że czas leci bardzo szybko (pomimo krótkiego czasu wykonywania zabiegu). Jako klientka czułam się dobrze i swobodnie. Krótki czas oczekiwania na wizytę oraz przystępna cena zachęcają do częstszego odwiedzania salonu.

 • OL
  4.0
  niezweryfikowany

  Bardzo miła obsługa, zabieg przyjemny. Paznokcie są bardzo starannie wykonane. Wszystko było bardzo dobrze, czas oczekiwania krótki, cena umiarkowana, dostępność dobra. Polecam gorąco na pewno skzorystam jeszcze nie raz.

 • BA
  5.0
  niezweryfikowany

  Wizyta u Pani Edyty to czysta przyjemność, fachowe doradztwo i równie profesjonalne wykonanie usługi. Jestem baardzo zadowolona z efektów (przedłużanie rzęs) i polecam Panią Edytę z czystym sumieniem.

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Jestem bardzo zadowolona z usług oferowanych w salonie Ledysia. Regularnie wykonuję tam przedłużanie i zagęszczanie rzęs oraz hybrydę. Na pewno nie zamienię tego salonu na żaden inny i wszystkim serdecznie polecam tą mistrzowską rękę Pani Edyty.

 • BE
  5.0
  niezweryfikowany

  Poszłam na zabieg ibx-odżywkę do paznokci utwardzaną przy pomocy lampy uv. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Sprzęt bardzo dobry, bezpieczny - za każdym razem narzędzia wyjmowane były z rękawów do sterylizacji, czyli zachowane zostały podstawowe zasady, które w dzisiejszych czasach powinny być przestrzegane - higiena i bezpieczeństwo. Z zabiegu jestem bardzo zadowolona, spełnił moje oczekiwania.

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.