Przejdź do głównej zawartości

Laser Delux Bydgoszcz

Królowej Jadwigi 18, 85-231 Bydgoszcz

Chcieliśmy stworzyć miejsce, w którym każdego dnia zarówno kobiety jak i mężczyźni będą mogli korzystać z najnowocześniejszych zabiegów z zakresu kosmetyki laserowej i nie tylko.
Jesteśmy częścią sieci salonów Laser Delux i wspólnie dbamy o to, aby każdy klient pojawiający się u nas miał poczucie, że znalazł się w odpowiednim miejscu.
Pracują z nami najlepsi specjaliści - kosmetolodzy po studiach medycznych. Dzięki swojemu doświadczeniu, fachowo zadbają o Twoją urodę. Rewelacyjne efekty zabiegów osiągamy dzięki niezawodnym technologiom. Depilacja laserowa w Laser Delux wykonywana jest przy użyciu najlepszego, medycznego lasera diodowego - Light Sheer Duet!
W naszej ofercie znajdziesz także wiele nowoczesnych zabiegów upiększających i odmładzających takich jak: fotoodmładzanie, usuwanie przebarwień, rozstępów czy nieestetycznych naczynek. Dodatkowo możesz u nas wykonać:
Mezoterapię igłową - dzięki której zniwelujesz przebarwienia, wygładzisz zmarszczki, poprawisz nawilżenie i koloryt skóry. Po takim zabiegu Twoja skóra będzie odpowiednio nawilżona i rozświetlona. Substancje odżywcze dostarczane za pomocą tego zabiegu są także świetną bronią w walce z cellulitem i wypadaniem włosów.
Karboksyterapię - czyli terapię dwutlenkiem węgla. Świetnie radzi sobie z cellulitem, tkanką tłuszczową i poprawieniem ujędrnienia skóry. Zabieg jest też polecany dla osób borykających się z wypadaniem włosów!
Podczas pierwszej wizyty w salonie Laser Delux w Bydgoszczy, nasz kosmetolog przeprowadzi z Tobą bezpłatną konsultację, w trakcie której wykluczy wszelkie przeciwwskazania do zabiegu, wykona próbę laserową i dobierze odpowiednie metody przeciwdziałania Twojemu problemowi.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych zabiegów, lub skorzystać z konsultacji online, zapraszamy na naszą stronę internetową:
http://www.laserdelux.pl/bydgoszcz

Udogodnienia

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa