laserBeauty - Dermatologia estetyczna i laserowa - Opinie

Pretficza 21 lok.3, 53-328 Wrocław
5.0
7 opinii

Opinie

 • SY
  5.0
  niezweryfikowany

  Byłam w tym salonie po raz pierwszy kilka dni temu i jako, że wcześniej ja szukałam informacji i opinii tutaj to postanowiłam, że teraz i ja się podzielę swoją opinią o tym miejscu. Byłam na wypełniaczach, efekt jest jak najbardziej ok, żadnych "niespodzianek" nie było, mogę ten salon polecić z całego serca. Ja tam za jakiś czas na pewno wrócę.

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Salon naprawdę godny polecenia. Zostałam stalą klientką laserBeauty w zeszłym roku i od tamtej pory regularnie korzystam z zabiegów medycyny estetycznej. Jestem zadowolona z efektów, ceny konkurencyjne w porównaniu z innymi salonami we Wrocławiu. Polecam.

 • HA
  5.0
  niezweryfikowany

  Poza tym, że musiałam czekać 20 minut w poczekalni to nie mam większych zastrzeżeń. Zmarszczki usunięte należycie :) efekt zgody z moimi oczekiwaniami. Na pewno odwiedzę ich jeszcze nie raz. Ceny podobne jak w innych salonach.

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Salon z całą pewnością godny polecenia, odwiedzam regularnie. Zaczęło się od problemów dermatologicznych z których wyciągnęła mnie doktor Salomon, potem skusiłam się na kilka zabiegów i tak już zostało, chyba się uzależniłam od tego miejsca :)

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Regularnie zaglądam do laserBeauty, najczęściej na wypełniacze. Przyjmuje mnie doktor Salomon, bardzo fajna babka z doświadczeniem bo naprawdę potrafi wyczerpująco opowiedzieć o tym co robi. Na początku wiadomo miałam wiele pytań a ona cierpliwie wszystko tłumaczyła.

 • JE
  5.0
  niezweryfikowany

  Fajny klimat, miła atmosfera, skuteczne zabiegi i ogólnie super! :) Byłam nie raz i wpadnę jeszcze nie raz. Najczęściej na depilacji laserowej. Zabiegi dają bardzo dobre efekty, tylko trzeba je powtarzać raz na jakiś czas.

 • GR
  5.0
  niezweryfikowany

  Bardzo przyjemny salon. Miły personel, bardzo dobre efekty i przystępne ceny. Mogę z całego serca polecić. Ja byłam akurat na zabiegach depilacji laserowej i naprawdę efekt zadowalający a nawet i lepiej. Koleżanka chodzi tam na różne zabiegi i też zawsze poleca.