LASERBEAUTY

Pretficza 21, 53-328 Wrocław

LASERBEAUTY dermatologia estetyczna - "Tutaj piękno spotyka się z nauką".

LASERBEAUTY to wyjątkowe miejsce, które od 8 lat pomaga wydobyć i podkreślić drzemiące w każdym z nas piękno. Oferujemy pełen zakres zabiegów medycyny estetycznej, diagnostykę i leczenie problemów skórnych, relaksujące i pielęgnujące zabiegi kosmetyczne oraz modelowanie sylwetki. Oferujemy skuteczne rozwiązania i proponujemy zestawy zabiegów wzajemnie uzupełniających się, które pozwolą w sposób mało inwazyjny dokonać korekcji urody.

Nasz wykwalifikowany zespół zapewnia wysoki poziom usług, bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów i przede wszystkim zadowolenie nawet najbardziej wymagającego Klienta. Najnowocześniejsze technologie stosowane w laserBeauty w bezpieczny i skuteczny sposób spowodują, że nasze ciało będzie wyglądało i czuło się zdrowo. Specjalizujemy się również w zabiegach depilacji laserowej - usuwamy włosy ze wszystkich, nawet najbardziej intymnych części ciała ... komfortowo i dyskretnie.

W naszym gabinecie specjalistycznych porad udziela wykwalifikowany lekarz dermatolog. Zawsze dbamy o bezpieczeństwo naszych pacjentów, a terapie dobieramy tak, aby jak najszybciej przyniosły oczekiwane rezultaty.

Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby. Z przyjemnością dostosujemy ofertę do wymagań naszych pacjentów. Na specjalne życzenie, jesteśmy w stanie świadczyć zabiegi nawet poza wyznaczonymi godzinami otwarcia. Nasz gabinet zlokalizowany jest we Wrocławiu przy ul. Pretficza 21. W pobliżu znajduje się duży parking.

Zachęcamy do rezerwacji wizyt online. Zaufaj specjalistom i zadbaj o swój wygląd nowoczesnymi metodami. Do zobaczenia w Laser Beauty!

Zapraszamy!"

Depilacja
5.0
313 opinii

Opinie

 • KA
  5.0

  Super obsługa, miły zabieg i atmosfera :-)

  Kasia 24.11.2017
 • EW
  5.0

  Profesjonalnie wykonana usługa, sympatyczna obsługa :)

  Ewelina 24.11.2017
 • MA
  5.0

  Wizyta przebiegła w bardzo przyjaznych warunkach. Pani doktor odpowiedziała na wszystkie moje pytania, naświetliła mi plan leczenia. Jestem w 100 % zadowolona z wykonanej usługi. Jak najbardziej polecam.

  Magda 23.11.2017
 • KA
  5.0

  Jak zwykle bardzo dobrze i profesjonalnie.

  Kasia 17.11.2017
 • M
  5.0

  Pani Daria wsyztsko mi wyjaśniła przed zabiegiem a podczas zabiegu informowała co i jak robi.Bardzo miło i profesjonalnie;)

  M 10.11.2017

Zespół

Js
dr n. med. Joanna Salomon specjalista dermatolog
Dt
Dominika Tyrakowska
Dl
Daria Latała
Ke
Klaudia Ewkowska
Marika slawska
Marika Sławska

Udogodnienia

 • Program lojalnościowy
 • System komentarzy
 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.