Laser Skin Care

Nowy Świat 9B/II, 44-100 Gliwice

Szukasz profesjonalnego gabinetu kosmetologicznego? Laser Skin Care to miejsce, w którym zabiegi wykonywane są z wykorzystaniem innowacyjnego sprzętu oraz wysokiej klasy kosmetyków. Za ich bezpieczeństwo odpowiada wykwalifikowana kadra medyczna. Tutaj każdy klient traktowany jest indywidualnie, a procedury zabiegowe zawsze są dostosowane do jego oczekiwań i potrzeb.

W gabinecie świadczone są różnego rodzaju zabiegi upiększające. Jednym z najpopularniejszych z nich jest depilacja laserowa, przeprowadzana urządzeniem LightSheer. Kilka sesji zabiegowych pozwala trwale pozbyć się owłosienia. Ponadto w Laser Skin Care można skorzystać z fotoodmładzania, redukcji blizn, rozstępów i przebarwień, a także karboksyterapii, mezoterapii igłowej, mikrodermabrazji, peelingów chemicznych i dermatologicznego resurfacingu skóry.

W gabinecie można zdecydować się także na profesjonalną konsultację kosmetologiczną. Specjalista oceni stan skóry i na tej podstawie doradzi najskuteczniejszą terapię. W przypadku, jeśli będzie obejmowała ona zabiegi, poinformuje również o ich przebiegu i zarekomenduje odpowiednie kosmetyki do domowej pielęgnacji.

Gabinet kosmetyczny położony jest w Gliwicach przy ul. Nowy Świat 9B/II. W pobliżu budynku znajduje się parking dla klientów. Za zabiegi można płacić gotówka oraz kartą. Przyjdź do Laser Skin Care. Zdecyduj się na profesjonalne zabiegi upiększające! Pozbądź się kompleksów i pokochaj siebie. Zapraszamy!

Kosmetyczka
Depilacja
Medycyna estetyczna
5.0
10 opinii

Opinie

 • BE
  5.0

  To miejsce do którego wraca się z przyjemnością :D

  Beata 10.11.2017
 • RO
  5.0

  Jak zwykle profesjonalnie

  Roksana 07.11.2017
 • MA
  5.0

  Bardzo polecam:) Miłe panie profesjonalne podejście do każdej klientki!

  Marysia 27.10.2017
 • BE
  5.0

  Profesjonalnie i przede wszystkim dokładnie!
  Udogodnienia dla komfortu zabiegu i miła obsługa. POlecam serdecznie!

  Beata 25.10.2017
 • JU
  5.0

  Jestem bardzo zadowolona.

  Jud 14.10.2017

Zespół

Data
Monika Hoinca

Udogodnienia

 • Parking
 • Akceptacja kart płatniczych
 • System komentarzy
 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.