Laser Plus

ul. Szosa Chełmińska 238, 87-100 Toruń

Depilacja laserowa.
Medycyna estetyczna.

5.0
5 opinii

Opinie

 • TA
  5.0
  niezweryfikowany

  Ja bardzo gorąco polecam! Jestem zadowolona z zabiegów z zastosowaniem żelazka antycellulitowego. Na temat pani Ani mam bardzo pozytywną opinię. To prawdziwy fachowiec. Dzięki niej moje nogi wyglądają teraz rewelacyjnie.

 • RE
  5.0
  niezweryfikowany

  Zabieg urządzeniem Lamprobe spełnił moje oczekiwania. Dzięki nowoczesnemu urządzeniu i doświadczeniu świetnej kosmetyczki szybko i bez problemu usunęłam dość duże i szkodliwe znamię. Pani Ania, to profesjonalistka, która wiedziała jak mnie zadowolić wykonując usługę na najwyższym poziomie w bardzo dobrej cenie. W jej gabinecie nie czułam się skrępowana, a bezpieczna. Pani Ania troskliwe się mną zajęła. Dziękuję.

 • KL
  5.0
  niezweryfikowany

  Jestem zadowolona z efektów żelazka antycellulitowego. Sylwetkę bez problemu wymodelowałam dzięki serii zabiegów. Poza tym zapłaciłam o wiele mniej, niż za zestaw kosmetyków, które stosowałam na cellulit

 • IW
  5.0
  niezweryfikowany

  Ten salon jest ekstra! Zabieg depilacji laserowej to coś o czym marzyłam od dawna. Kiedy się na niego zdecydowałam byłam pod wrażeniem. Depilację przeprowadzono bardzo profesjonalnie. Teraz moje nogi są gładkie a zbędne włoski już się nie pojawią. Rekomenduję wszystkim paniom to miejsce.

 • AT
  5.0
  niezweryfikowany

  Jestem po serii zabiegów depilacji laserowej w tym gabinecie kosmetycznym. Byłam 5 razy, ale były to najbardziej korzystne i opłacalne razy w salonie kosmetycznym, jakie dotąd odbyłam.
  Moja historia ze zbędnym owłosieniem zaczęłam się niedawno. Byłam załamana dużą ilością włosków na plecach, szyi, karku, rękach i brzuchu. Było to tak krępujące i nieprzyjemne dla mnie, że nie miałam już sił. Wtedy koleżanka poleciła mi ten gabinet.
  Na początku sceptycznie podchodziłam do pomysłu poddania się zabiegowi laserowemu, ponieważ wydawał on mi się niebezpieczny dla ciała. Umówiłam się jednak na wizytę (luty 2014). Pani Ania wydała mi się być tak sympatyczna i tak przekonująca, że zdecydowałam się skorzystać z pomocy.
  W szczególności, że zapewniła mnie o bezpieczeństwie podczas zabiegu i niedużych efektach ubocznych po zabiegu.
  Pierwszy raz był najgorszy... jednak Pani Ania uspokoiła mnie, powiedziała czego mam się spodziewać. W praktyce... nic nie bolało, zabieg trwał krótko, a po zabiegu plecy były lekko zaczerwienione.
  (Zaczęłam bowiem od pleców)
  Dziś jestem już po serii i nie żałuję, że wtedy się zdecydowałam.
  Co prawda wydałam trochę pieniędzy, ale było to warte tego wszystkiego, tych efektów, które nie da się przeliczyć na pieniądze.
  A Pani Ani serdecznie dziękuję!

Sprawdź polecane salony w okolicy. Do nich umówisz się online!

Yasumi Toruń Pdgórz

Toruń, Podgórska 12B
5.0
1001 opinii
Yasumi Toruń Pdgórz

Yasumi

Toruń, Śląskiego 2B
4.9
670 opinii
Yasumi

Laser DeLux® / Toruń

Toruń, Szosa Lubicka 37B
5.0
237 opinii
Laser DeLux® / Toruń

Joanna Salon Kosmetyczny

Toruń, Zbożowa 45B/97A
5.0
166 opinii
Joanna Salon Kosmetyczny
Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.