Laser Look

Głęboka 10/36, 20-612 Lublin

Laser Look znajduje się przy Głęboka 10/36 w Lublinie. Często ludzie obawiają się korzystania z zabiegów medycyny estetycznej przez złe podejście. My je zmieniamy, ponieważ doskonale wiemy, że nasza praca nie rywalizuje z naturą, a jedynie ją udoskonala. Sprawdź sama, jak wiele możesz zyskać dzięki naszym usługom. Możesz wybrać między innymi depilacja laserowa (epilacja), Usuwanie rumienia/naczynek, a także Peeling kawitacyjny. Nie obawiaj się również samego zabiegu - będzie bezpiecznie i bezboleśnie. Spróbuj i przekonaj się sama. Zapraszamy!

5.0
25 opinii

Opinie

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Szybko skutecznie i bezboleśnie. Jeszcze 2 wizyty i pachy czyste. Dodatkowo łatwo znaleźć miejsce parkingowe - duży parking w okolicy salonu. Polecam! A, no miła obsługa i dobrą kawę robią dziewczyny:)

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  Miejsce trochę ukryte co sprawiło że chwilę musiałam pokrążyć aby znaleźć, ale wrażenia ogólne co do wyglądu to bardzo pozytywne, fajnie ustawione stanowiska. Do przebiegu zabiegu nie mam zastrzeżeń jak i do efektów po pierwszym razie, ale wiem że musze wykonać całą serię aby wyglądać tak jak sobie zaplanowałam.

 • LJ
  5.0
  niezweryfikowany

  Szybko umówiona wizyta odbyła się w dobrym czasie, przed świętami salon pracował znacznie dłużej i Pani kosmetyczka przyjęła mnie po godzinach. Wszystko w tym salonie sprawie wrażenie że dbają o klientów i odnoszą się do nich z szacunkiem oraz traktują indywidualnie. Fajny salon, jednak za pierwszym razie nie tak łatwo go znaleźć bo nie jest w dobrze widocznym miejscu.

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  Długo leczyłam grzybicę paznokci lekami bez efektów a w tym salonie kosmetycznym przy pomocy lasera pozbyłam się grzyba w dwa miesiące, zabieg skuteczny ale lekko nieprzyjemny, dodatkowo ozonowałam buty aby wspomóc leczenie. Efekt dokładnie taki na jakim mi zależało, kuracja zakończona w 100%, podologia spełniła swoje zadanie.

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Salon który spełnił moje oczekiwania, od zawsze miałam problem z trądzikiem i żadne kosmetyki mi nie pomagały, ale u tej kosmetyczki dzięki poradom i doskonałym zabiegom na twarz wyglądam pięknie, oczywiście na rezultaty musiałam czekać sporo czasu, ale efekt doskonały, polecam koleżankom bo wyglądam cudnie.

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.