Laser DeLux / Warszawa - Żoliborz

Hanki Czaki 2, 01-588 Warszawa

Laser DeLux® w Warszawie jest częścią największej sieci salonów w Polsce, specjalizującej się w trwałej depilacji laserowej. Pracujemy na najlepszym i najnowocześniejszym urządzeniu - laserze diodowym LIGHTSHEER® DUET™ firmy Lumenis®, który to już od wielu lat jest złotym standardem depilacji laserowej na całym świecie, a od ponad 10 lat również w Polsce.

Naszą chlubą są przede wszystkim zabiegi laserowe, które wykonywane są najbardziej zaawansowanymi technologicznie i najskuteczniejszymi urządzeniami na świecie w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej.

Z ogromnym powodzeniem przeprowadzamy trwałą depilację laserową całego ciała, zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Drodzy Panowie – jesteśmy jednym z nielicznych gabinetów oferujących męską depilację intymną! Laser LIGHTSHEER® DUET™firmy Lumenis® bezpowrotnie usuwa niechciane owłosienie.

Jeśli natomiast po intensywnym okresie dojrzewania, ciąży, gwałtownych wahaniach wagi lub z jakiegokolwiek innego powodu na Twojej skórze pojawiły się rozstępy - w naszym gabinecie wykonamy zabieg laserowego ich usuwania. Laser Alma™ jest najskuteczniejszą, najszybszą i najbezpieczniejszą metodą redukcji rozstępów. Pomożemy Ci również usunąć różnego rodzaju blizny: pooperacyjne, po oparzeniach, potrądzikowe.

Specjalizujemy się także w laserowym zamykaniu naczyń krwionośnych, redukcji rumienia i leczeniu rumieniowych postaci trądziku różowatego. Laserowe odmładzanie skóry przywróci jej jędrność, poprawi owal twarzy i usunie przebarwienia. 

Wykonujemy również bardzo skuteczne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej ostrzykiwanie osoczem bogatopłytkowym oraz odmładzanie poprzez mikronakłuwanie- dermapen.
Innowacyjną metodą miejscowej redukcji tkanki tłuszczowej w naszym salonie jest KRIOLIPOLIZA, czyli odchudzanie zimnem. Pomożemy Ci zaplanować optymalną sekwencję zabiegów, aby w krótkim czasie udało Ci się uzyskać wymarzony efekt.

Wszystkie zabiegi poprzedzamy bezpłatną konsultacją, która ma na celu wykluczenie wszelkich przeciwwskazań do zabiegu, aby zachować wszelkie standardy bezpieczeństwa.
Zatrudniamy wyłącznie doświadczony i w pełni wykwalifikowany personel po studiach medycznych.

Z nami jesteś w bezpiecznych rękach!

5.0
20 opinii

Opinie

 • OK
  5.0

  Świetny i pomocny personel, przystępne wyjaśnienie:)

  Oksana 18.10.2017
 • IW
  4.0

  Wizyta konsultacyjna spełniła moje oczekiwania.

  Iwona 16.10.2017
 • JU
  5.0

  Przemiła i profesjonalna obsługa ;) polecam serdecznie

  Judith 14.10.2017
 • SY
  5.0

  Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Zabieg choć nie do końca przyjemny sam w sobie, to Pani była troskliwa i wyrozumiała. Spokojnie i z uśmiechem odpowiedziała na moje pytania i wyjaśniła wątpliwości. Bardzo polecam to miejsce.

  Sylwia 11.10.2017
 • OL
  5.0

  Pelen profesjonalizm! Na pewno znowu tu wroce

  Ola 09.10.2017

Zespół

Data
Pierwszy Gabinet
Data
Drugi Gabinet

Udogodnienia

 • Akceptacja kart płatniczych
 • Dostępne dla niepełnosprawnych
 • Przyjazne dla dzieci
 • Program lojalnościowy
 • Internet (Wi-Fi)
 • System komentarzy
 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.