Laser DeLux / Warszawa - Żoliborz

Hanki Czaki 2, 01-588 Warszawa

Laser DeLux® w Warszawie jest częścią największej sieci salonów w Polsce, specjalizującej się w trwałej depilacji laserowej. Pracujemy na najlepszym i najnowocześniejszym urządzeniu - laserze diodowym LIGHTSHEER® DUET™ firmy Lumenis®, który to już od wielu lat jest złotym standardem depilacji laserowej na całym świecie, a od ponad 10 lat również w Polsce.

Naszą chlubą są przede wszystkim zabiegi laserowe, które wykonywane są najbardziej zaawansowanymi technologicznie i najskuteczniejszymi urządzeniami na świecie w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej.

Z ogromnym powodzeniem przeprowadzamy trwałą depilację laserową całego ciała, zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Drodzy Panowie – jesteśmy jednym z nielicznych gabinetów oferujących męską depilację intymną! Laser LIGHTSHEER® DUET™firmy Lumenis® bezpowrotnie usuwa niechciane owłosienie.

Jeśli natomiast po intensywnym okresie dojrzewania, ciąży, gwałtownych wahaniach wagi lub z jakiegokolwiek innego powodu na Twojej skórze pojawiły się rozstępy - w naszym gabinecie wykonamy zabieg laserowego ich usuwania. Laser Alma™ jest najskuteczniejszą, najszybszą i najbezpieczniejszą metodą redukcji rozstępów. Pomożemy Ci również usunąć różnego rodzaju blizny: pooperacyjne, po oparzeniach, potrądzikowe.

Specjalizujemy się także w laserowym zamykaniu naczyń krwionośnych, redukcji rumienia i leczeniu rumieniowych postaci trądziku różowatego. Laserowe odmładzanie skóry przywróci jej jędrność, poprawi owal twarzy i usunie przebarwienia. 

Wykonujemy również bardzo skuteczne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej ostrzykiwanie osoczem bogatopłytkowym oraz odmładzanie poprzez mikronakłuwanie- dermapen.
Innowacyjną metodą miejscowej redukcji tkanki tłuszczowej w naszym salonie jest KRIOLIPOLIZA, czyli odchudzanie zimnem. Pomożemy Ci zaplanować optymalną sekwencję zabiegów, aby w krótkim czasie udało Ci się uzyskać wymarzony efekt.

Wszystkie zabiegi poprzedzamy bezpłatną konsultacją, która ma na celu wykluczenie wszelkich przeciwwskazań do zabiegu, aby zachować wszelkie standardy bezpieczeństwa.
Zatrudniamy wyłącznie doświadczony i w pełni wykwalifikowany personel po studiach medycznych.

Z nami jesteś w bezpiecznych rękach!

4.9
53 opinie

Opinie

 • ES
  5.0

  Pani kosmetolog bardzo miła, tłumaczyła tajniki wykonywanego zabiegu podpowiadała również wszelkie alternatywy, rzetelnie odpowiadała na każde zadane pytanie. Na wizycie czułam się komfortowo i bardzo miło przyjęta co jest dużym plusem. Z reszta od samego wejścia do salonu witały mnie uśmiechnięte Panie które i w ten sposób zachęciły aby tam zostać :)

  Esan.b 08.12.2017
 • DA
  5.0

  Bardzo miła i profesjonalna obsługa.

  Dagmara 07.12.2017
 • JU
  5.0

  Miła, profesjonalna obsługa, zabieg przynosi oczekiwany efekt

  Justyna 07.12.2017
 • MO
  5.0

  POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!

  Monika 01.12.2017
 • JO
  3.0

  Nie jestem zadowolona z efektu zabiegów. Jestem po 5 zabiegach na linii bikini, pach i linii brzucha. Rozumiem, że 5 nie wystarczy, ale spodziewałabym się lepszych rezultatów na bikini. Niestety, włosów cały czas jest bardzo dużo i są gęste. Mam poczucie straty pieniędzy za zabieg na tę część.
  Uważam, że po takiej liczbie zabiegów efekt powinien być lepszy.
  Mam też zastrzeżenie do zmiany osoby prowadzącej.
  Byłam przyzywczajona do Pani Joanny Jednous, która wcześniej mnie prowadziła i zabiegi przebiegały sprawnie i były do zniesienia mimo bólu. Nie wiadomo dlaczego nagle wypadło zastępstwo, ale ok rozumiem że sytuacje personalne się zdarzają. Odbija się to jednak na komforcie ze wględu na depilację cżęści intymnych oraz jakości - panie chyba nie do końca przekazały sobie parametry lasera.

  Joanna 16.11.2017

Zespół

Data
Pierwszy Gabinet
Data
Drugi Gabinet

Udogodnienia

 • Akceptacja kart płatniczych
 • Dostępne dla niepełnosprawnych
 • Przyjazne dla dzieci
 • Program lojalnościowy
 • Internet (Wi-Fi)
 • System komentarzy
 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.