Laser DeLux / Poznań

Zwierzyniecka 32/35, 60-814 Poznań

Chcemy dać Ci możliwość wykonania najskuteczniejszych zabiegów kosmetycznych, korzystnie wpłyną na Twoje samopoczucie, poprawią wygląd i sprawią, że poczujesz dużo pewniej ze sobą. Jesteśmy częścią największej sieci salonów specjalizujących się w trwałej depilacji laserowej. Nasza marka znana jest w całej Polsce i cieszy się doskonałą opinią wśród klientów.

W czym tkwi sekret naszych osiągnięć? Przede wszystkim na pierwszym miejscu stawiamy Twoje zadowolenie z oferowanych przez nas usług! Korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu do depilacji laserowej dostępnego na rynku LIGHTSHEER®DUET™ firmy LUMENIS®, a nasza kadra składa się tylko i wyłącznie z kosmetologów po studiach medycznych posiadających kilkuletnie doświadczenie w swojej pracy!
Decydując się na zabieg w naszym salonie, od samego początku czujesz się bezpiecznie i komfortowo!

Poza depilacją laserową oferujemy Ci szereg innych zabiegów upiększających!

Masz problem z rozstępami, przebarwieniami lub bliznami potrądzikowymi? Chcesz raz na zawsze zlikwidować te nieprzyjemne defekty na skórze? Mamy dla Ciebie sprawdzone i pewne rozwiązanie. Posiadamy najskuteczniejsze lasery do tego typu zabiegów - ALMA® Lasers. Które pozwoli Ci szybko zapomnieć o problemie, który powodował u Ciebie kompleksy!

A gdyby tak pozbyć się szybko i skutecznie bez użycia skalpela nagromadzonej tkanki tłuszowej? Możesz skorzystać w naszym salonie z najpopularniejszego poprzez swoją efektywność zabiegu - Kriolipolizy. Wykonywany najnowszym urządzeniem dostępnym na rynku - LIPOCRYO®. Redukuje ona tkankę tłuszczową poprzez działanie niskiej temperatury na komórki tłuszczowe.

Oczywiście to tylko kilka propozycji! Opisy wszystkich zabiegów, z których możesz skorzystać w naszym salonie w Poznaniu znajdziesz na naszej stronie internetowej: http://www.laserdelux.pl/poznan

Każdy zabieg wykonywany w naszym salonie poprzedzony jest konsultacją z kosmetologiem. To podstawa Twojego bezpieczeństwa i osiągnięcia najlepszych efektów. Podczas rozmowy dowiesz się o przebiegu i rezultatach jakie możesz uzyskać po wybranym zabiegu oraz zostaną wykluczone możliwe przeciwwskazania.

Wybierz najlepiej - Laser Delux w Poznaniu czeka właśnie na Ciebie!

4.9
597 opinii

Opinie

 • JU
  5.0
  Depilacja Laserowa / Bikini Całkowite

  Po raz kolejny wizyta przebiegła miło, komfortowo, a co najważniejsze bezboleśnie.
  Pani Cudowna, Uśmiechnięta i Dająca Poczucie Komfortu.
  Polecam serdecznie !!

 • NA
  5.0
  Depilacja Laserowa / Pachy

  Pani Iza jest świetna!
  To był mój ostatni zabieg pach. Zobaczymy jaki będzie efekt. Mam dość jasne włosy, więc dotąd jeszcze trochę ich odrastało. Szkoda, że na początku w Częstochowie powiedziano mi, że takie też się da depilować. Tak to bikini bym nie robiła i zaoszczędziłabym 4 zabiegi.

 • OL
  3.0
  Depilacja Laserowa / Dostrzały, Depilacja Laserowa / Dostrzały, Depilacja Laserowa / Dostrzały

  Laser wszystko w porządku ale kolejny raz z kolei został odwołany zabieg kriolipozy.

 • JO
  5.0
  Depilacja Laserowa / Bikini Całkowite

  Miła i profesjonalna obsługa! Polecam!!!

 • MA
  5.0
  Depilacja Laserowa / Nogi, Depilacja Laserowa / Przedramiona, Depilacja Laserowa / Przedpłata

  Jak zwykle zabieg przeprowadzony sprawnie, w bardzo miłej atmosferze.

Udogodnienia

 • Akceptacja kart płatniczych

 • Program lojalnościowy

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.