Laser DeLux / Poznań

Zwierzyniecka 32/35, 60-814 Poznań

Chcemy dać Ci możliwość wykonania najskuteczniejszych zabiegów kosmetycznych, korzystnie wpłyną na Twoje samopoczucie, poprawią wygląd i sprawią, że poczujesz dużo pewniej ze sobą. Jesteśmy częścią największej sieci salonów specjalizujących się w trwałej depilacji laserowej. Nasza marka znana jest w całej Polsce i cieszy się doskonałą opinią wśród klientów.

W czym tkwi sekret naszych osiągnięć? Przede wszystkim na pierwszym miejscu stawiamy Twoje zadowolenie z oferowanych przez nas usług! Korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu do depilacji laserowej dostępnego na rynku LIGHTSHEER®DUET™ firmy LUMENIS®, a nasza kadra składa się tylko i wyłącznie z kosmetologów po studiach medycznych posiadających kilkuletnie doświadczenie w swojej pracy!
Decydując się na zabieg w naszym salonie, od samego początku czujesz się bezpiecznie i komfortowo!

Poza depilacją laserową oferujemy Ci szereg innych zabiegów upiększających!

Masz problem z rozstępami, przebarwieniami lub bliznami potrądzikowymi? Chcesz raz na zawsze zlikwidować te nieprzyjemne defekty na skórze? Mamy dla Ciebie sprawdzone i pewne rozwiązanie. Posiadamy najskuteczniejsze lasery do tego typu zabiegów - ALMA® Lasers. Które pozwoli Ci szybko zapomnieć o problemie, który powodował u Ciebie kompleksy!

A gdyby tak pozbyć się szybko i skutecznie bez użycia skalpela nagromadzonej tkanki tłuszowej? Możesz skorzystać w naszym salonie z najpopularniejszego poprzez swoją efektywność zabiegu - Kriolipolizy. Wykonywany najnowszym urządzeniem dostępnym na rynku - LIPOCRYO®. Redukuje ona tkankę tłuszczową poprzez działanie niskiej temperatury na komórki tłuszczowe.

Oczywiście to tylko kilka propozycji! Opisy wszystkich zabiegów, z których możesz skorzystać w naszym salonie w Poznaniu znajdziesz na naszej stronie internetowej: http://www.laserdelux.pl/poznan

Każdy zabieg wykonywany w naszym salonie poprzedzony jest konsultacją z kosmetologiem. To podstawa Twojego bezpieczeństwa i osiągnięcia najlepszych efektów. Podczas rozmowy dowiesz się o przebiegu i rezultatach jakie możesz uzyskać po wybranym zabiegu oraz zostaną wykluczone możliwe przeciwwskazania.

Wybierz najlepiej - Laser Delux w Poznaniu czeka właśnie na Ciebie!

4.9
468 opinii

Opinie

 • MA
  5.0
  Depilacja Laserowa / Bikini Całkowite

  Pani Angelika Nowak była jak zawsze bardzo profesjonalna i pomocna. :)

 • IZ
  4.0
  Karboksyterapia / Cała Twarz

  Polecam zabieg karboksyterapii na twarz

 • I.
  5.0
  Depilacja Laserowa / Bikini Całkowite, Depilacja Laserowa / Nogi, Depilacja Laserowa / Pachy, Usuwanie Przebarwień / Twarz

  Zabieg wykonany profesjonalnie, dużo porad od Pani Kosmetolog.

 • MA
  5.0
  Depilacja Laserowa / Nogi, Depilacja Laserowa / Przedramiona

  Z usług korzystaj już od jakiegoś czasu i nigdy się nie zawiodłam. Świetne efekty po zabiegach!

 • AN
  5.0
  Tox Peel/ Twarz

  Kolejny zabieg z serii Tox Peel, po każdym z nich efekty były bardzo zadowalające. Przebarwienia bledną, a skóra jest napięta i gładka.

Zespół

Pierwszy Gabinet
Pierwszy Gabinet
Drugi Gabinet
Drugi Gabinet
Trzeci Gabinet
Trzeci Gabinet
Czwarty Gabinet
Czwarty Gabinet
Piąty Gabinet
Piąty Gabinet

Udogodnienia

 • Akceptacja kart płatniczych

 • Program lojalnościowy

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.