Laser DeLux / Poznań

Zwierzyniecka 32/35, 60-814 Poznań

Chcemy dać Ci możliwość wykonania najskuteczniejszych zabiegów kosmetycznych, korzystnie wpłyną na Twoje samopoczucie, poprawią wygląd i sprawią, że poczujesz dużo pewniej ze sobą. Jesteśmy częścią największej sieci salonów specjalizujących się w trwałej depilacji laserowej. Nasza marka znana jest w całej Polsce i cieszy się doskonałą opinią wśród klientów.

W czym tkwi sekret naszych osiągnięć? Przede wszystkim na pierwszym miejscu stawiamy Twoje zadowolenie z oferowanych przez nas usług! Korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu do depilacji laserowej dostępnego na rynku LIGHTSHEER®DUET™ firmy LUMENIS®, a nasza kadra składa się tylko i wyłącznie z kosmetologów po studiach medycznych posiadających kilkuletnie doświadczenie w swojej pracy!
Decydując się na zabieg w naszym salonie, od samego początku czujesz się bezpiecznie i komfortowo!

Poza depilacją laserową oferujemy Ci szereg innych zabiegów upiększających!

Masz problem z rozstępami, przebarwieniami lub bliznami potrądzikowymi? Chcesz raz na zawsze zlikwidować te nieprzyjemne defekty na skórze? Mamy dla Ciebie sprawdzone i pewne rozwiązanie. Posiadamy najskuteczniejsze lasery do tego typu zabiegów - ALMA® Lasers. Które pozwoli Ci szybko zapomnieć o problemie, który powodował u Ciebie kompleksy!

A gdyby tak pozbyć się szybko i skutecznie bez użycia skalpela nagromadzonej tkanki tłuszowej? Możesz skorzystać w naszym salonie z najpopularniejszego poprzez swoją efektywność zabiegu - Kriolipolizy. Wykonywany najnowszym urządzeniem dostępnym na rynku - LIPOCRYO®. Redukuje ona tkankę tłuszczową poprzez działanie niskiej temperatury na komórki tłuszczowe.

Oczywiście to tylko kilka propozycji! Opisy wszystkich zabiegów, z których możesz skorzystać w naszym salonie w Poznaniu znajdziesz na naszej stronie internetowej: http://www.laserdelux.pl/poznan

Każdy zabieg wykonywany w naszym salonie poprzedzony jest konsultacją z kosmetologiem. To podstawa Twojego bezpieczeństwa i osiągnięcia najlepszych efektów. Podczas rozmowy dowiesz się o przebiegu i rezultatach jakie możesz uzyskać po wybranym zabiegu oraz zostaną wykluczone możliwe przeciwwskazania.

Wybierz najlepiej - Laser Delux w Poznaniu czeka właśnie na Ciebie!

Wszystkie usługi

4.9
250 opinii

Opinie

 • AG
  5.0
  Depilacja Laserowa / Broda

  Począwszy od milej atmosfery po przez zabieg wykonany w gabinecie z pewnością będę polecać to miejsce moim znajomym;)
  Była to moja pierwsza wizyta ale odniosłam wrażenie, ze pracują tam fachowcy, którzy indywidualnie podchodzą do klienta, Po za tym to bardzo miłe i czyste miejsce co dla mnie jest bardzo ważne! Spodziewam się dobrych efektów;) i czekam na kolejna wizytę z niecierpliwością, pozdrawiam zespół De Lux

 • JO
  5.0
  Kriolipoliza

  Bardzo miła obsługa, rzetelność i troskliwosc ze strony personelu jeśli chodzi o klienta. Zbyt wcześnie aby móc ocenić rezultaty zabiegu. Polecam

 • PA
  5.0
  Depilacja Laserowa / Bikini Całkowite, Depilacja Laserowa / Próba Laserowa

  Nie mam żadnych zastrzeżeń

 • DA
  5.0
  Depilacja Laserowa / Pośladki

  Po serii na bikini zapisałam się na kolejną partię. To była moja druga wizyta. Prawie bezbolesna. Usługę wykonywała nowa dla mnie Pani i jestem w 100% zadowolona zarówno z samego wykonania usługi jak i z rezultatów :)

 • JU
  5.0
  Usuwanie Blizn / Konsultacja

  W pełni profesjonalna obsługa, zostałam dobrze poinformowana o zabiegach, które będę wykonywać, przeciwwskazaniach czy jak mogę się czuć po /w trakcie. Czekam co przyniosą kolejne wizyty.

Zespół

Data
Pierwszy Gabinet
Data
Drugi Gabinet
Employee default
Czwarty Gabinet
Employee default
Piąty Gabinet
Employee default
Trzeci Gabinet

Udogodnienia

 • Akceptacja kart płatniczych

 • Program lojalnościowy

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.