Laser DeLux / Opole

Władysława Reymonta 45, 45-066 Opole

Laser DeLux® w Opolu istnieje od 2014 r. Zabiegiem, w którym jesteśmy zdecydowanie najlepsi, jest depilacja laserowa przy użyciu lasera diodowego LIGHTSHEER® DUET™. To nowatorskie urządzenie, które posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez FDA (amerykański Urząd ds. Żywności i Leków) oraz certyfikaty odpowiednich instytucji europejskich, w tym ISO 9001.

W naszym opolskim salonie można wykonać nie tylko zabieg depilacji laserowej. Specjalizujemy się również w mezoterapii igłowej, karboksyterapii, która polega na ostrzykiwaniu C02 i jako jedna z niewielu metod daje spektakularne efekty w walce z sińcami pod oczami, rewelacyjnie ujędrnia ciało i pozwala pozbyć się cellulitu.

Niedoskonałości skórne w naszym salonie przestają być problemem, nie mamy sobie równych w zamykaniu naczynek, usuwaniu przebarwień, blizn, rozstępów, czy też odmładzaniu skóry, a wszystko to dzięki najnowocześniejszemu i najskuteczniejszemu urządzeniu Palomar, który jako jedyny na świecie został zatwierdzony przez FDA (restrykcyjny amerykański Urząd ds Żywności i Leków) jako skuteczny w redukcji rozstępów i blizn.

Wychodząc naprzeciw wysokim oczekiwaniom klientek i klientów uzupełniliśmy naszą ofertę o rewelacyjny i bezkonkurencyjny zabieg jakim jest osocze bogatopłytkowe PRP, który w profesjonalny, naturalny i przede wszystkim bezpieczny sposób pomaga utrzymać skórę w doskonałej kondycji bez użycia skalpela:)

Kadra w Opolu składa się wyłącznie z doświadczonych w zawodzie osób, które ukończyły studia medyczne i szereg szkoleń z zakresu zabiegów laserowych na urządzeniach, na których pracujemy.

Naszym priorytetem jest satysfakcja i zadowolenie klientów. Zapewniamy przyjazną atmosferę i dyskrecję. Nasz salon to jakość, doświadczenie i profesjonalizm. Przed pierwszym zabiegiem wykonujemy bezpłatną próbę i konsultację, aby zminimalizować do zera ryzyko powikłań po zabiegu.

Z nami jesteś w bezpiecznych rękach.

5.0
64 opinie

Opinie

 • AN
  5.0

  Czułam się bardzo komfortowo . Pani Haniu - bardzo dziękuję :) do zobaczenia

  Aneta 12.12.2017
 • EW
  5.0

  Przesympatycznie i miło.

  Ewelina 10.12.2017
 • MA
  5.0

  Professionalnie i w miłej atmosferze
  Dziękuję i pozdrawiam

  Marzena 06.12.2017
 • LA
  5.0

  Miła atmosfera, pełen profesjonalizm

  Laura 30.11.2017
 • ZU
  5.0

  Bardzo przyjazna atmosfera, profesjonalna i przemiła obsługa.

  Zuza 30.11.2017

Zespół

Employee default
Czwarty Gabinet
Employee default
Drugi Gabinet
Employee default
Pierwszy Gabinet
Employee default
Trzeci Gabinet

Udogodnienia

 • Przyjazne dla dzieci
 • Program lojalnościowy
 • Internet (Wi-Fi)
 • System komentarzy
 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.