Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Zapraszamy wkrótce!

Laser DeLux / Opole

Władysława Reymonta 18, 45-066 Opole (Salon znajduje się w niedalekiej odległości ok 300 m od Dworca Głównego Po przeciwnej stronie Salonu Laser DeLux znajduje się przystanek MZK oraz Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1.)

Wyobraź sobie miejsce, w którym kompleksowo zadbasz nie tylko o cerę, ale także o całą swoją skórę! W Laser Delux w Opolu skutecznie pozbędziesz się niechcianego owłosienia. Korzystamy z najnowocześniejszego lasera dostępnego na rynku - LIGHTSHEER®DUET™. Sprawimy, że Twoje ciało na zawsze pozostanie gładkie i miękkie w dotyku.

W naszym salonie w Opolu można wykonać nie tylko zabieg depilacji laserowej. Specjalizujemy się również w mezoterapii igłowej, dużym zainteresowaniem wśród klientek cieszy się zabieg zwany potocznie „wampirzym liftingiem”, a jest to nic innego jak podanie podskórne osocza bogatopłytkowego, uzyskanego poprzez odwirowanie krwi własnej klienta – wykonanie serii zabiegów przynosi znakomite efekty w profilaktyce przeciwstarzeniowej.

Dla osób borykających się z obrzękami, sińcami pod oczami, lub chcących ujędrnić swoje ciało i pozbyć się cellulitu polecamy zabieg karboksyterapii, który polega na podskórnym podaniu niedużych, kontrolowanych dawek C02 (dwutlenku węgla) i jako jedna z niewielu metod daje spektakularne efekty.

Niedoskonałości skórne w naszym salonie przestają być problemem, nie mamy sobie równych w zamykaniu naczynek, usuwaniu przebarwień, blizn, rozstępów, czy też odmładzaniu skóry, a wszystko to dzięki laserowi frakcyjnemu FOTONA SPECTRO SP. Laser FOTONA to najbardziej zaawansowany technologicznie system laserowy na świecie i najpotężniejsza kombinacja laserów neodymowo-yagowego Nd-Yag i erbowo-yagowego Er-Yag.

Dużą popularnością w naszym salonie cieszą się także zabiegi modelowania sylwetki za pomocą urządzenia CRYOLIPOLYSIS IV PRO. Urządzenie dzięki 4 niezależnym głowicom pomaga walczyć z miejscowo nagromadzoną tkanką tłuszczową, poprzez schłodzenie tkanki do temperatury -5 stopni.
Kadra w Opolu składa się wyłącznie z doświadczonych w zawodzie osób, które ukończyły studia medyczne i szereg szkoleń z zakresu zabiegów laserowych na urządzeniach, na których pracujemy.

Naszym priorytetem jest satysfakcja i zadowolenie klientów. Zapewniamy przyjazną atmosferę i dyskrecję. Nasz salon to jakość, doświadczenie i profesjonalizm.Przed pierwszym zabiegiem wykonujemy konsultację z kosmetologiem, aby wykluczyć wszystkie możliwe przeciwwskazania i odpowiedzieć na każde Twoje pytania. Mamy nadzieję, że już niebawem spotkamy się w naszym salonie i wspólnie zadbamy o Twój piękny wygląd!

Z nami jesteś w bezpiecznych rękach:)

Wskocz po więcej informacji na naszą stronę internetową: http://www.laserdelux.pl/opole

Udogodnienia

  • Przyjazne dla dzieci

  • Program lojalnościowy

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Kliknij tutaj, aby zapoznać się z polityką prywatności.