Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Zapraszamy wkrótce!

Laser DeLux / Katowice

ul. Francuska 2, 40-015 Katowice

Laser DeLux® w Katowicach przy ul. Francuskiej 2 istnieje od 2016 roku.

Wiodącym zabiegiem w naszym salonach jest trwała depilacja laserowa wykonywana laserem LIGHTSHEER DUET firmy Lumenis® - to najlepsze i najnowocześniejsze na świecie urządzenie do depilacji laserowej.

Nasi klienci chętnie korzystają również z nowoczesnej i innowacyjnej metody modelowania sylwetki metodą kriolipolizy. Zabieg ten wykonywany jest za pomocą aparatu LipoCryo, który pozwala osiągnąć spektakularne efekty w eliminacji tkanki tłuszczowej. Metoda ta jest bezbolesna , a jednocześnie bardzo skuteczna i bezpieczna, w dodatku przynosi efekty już po jednym zabiegu.

Z kolei mezoterapia igłowa, którą również można u nas wykonać, jest zabiegiem dla osób chcących osiągnąć szybkie efekty w poprawieniu kondycji skóry, jak również doskonałym jako profilaktyka w zapobieganiu jej starzenia. Korzystają z niej również klientki borykające się z problemem cellulitu. Seria zabiegów to pewny sukces w zwalczeniu większości defektów naszej skóry.

Znaczną część naszych klientów stanowią mężczyźni, którzy oprócz depilacji laserowej korzystają z mezoterapii igłowej, w celu przeciwdziałania wypadaniu włosów na głowie oraz panowie chcący zadbać o twarz, by utrzymać ją w jak najlepszym stanie jak najdłużej to możliwe. Oferujemy im najlepsze zabiegi laserowe zamykające naczynia, usuwające blizny, przebarwienia, rumień, a także odmładzające.

Nasz personel składa się z kosmetologów po studiach medycznych. Nasi Klienci mogą być pewni, że są w dobrych rękach. Chcąc w pełni zaspokoić ich potrzeby cały czas wprowadzamy do salonu sprzęt i technologie najnowocześniejsze na świecie, co w połączeniu z profesjonalną kadrą przynosi zadowolenie wśród Klientów i daje doskonałe efekty naszej pracy.

Z nami jesteś w bezpiecznych rękach.

Udogodnienia

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Program lojalnościowy

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Kliknij tutaj, aby zapoznać się z polityką prywatności.