Laser DeLux / Bielsko-Biała

Szkolna 2, 43-300 Bielsko-Biała

Firma Laser DeLux – oddział w Bielsku – Białej istnieje od 2009 roku.

Specjalizujemy się w trwałej i skutecznej depilacji laserowej całego ciała kobiet i mężczyzn, którą wykonujemy laserem LIGHTSHEER DUET firmy Lumenis – najskuteczniejszym sprzętem na świecie do walki ze zbędnym owłosieniem. Po serii zabiegów owłosienie bezpowrotnie znika! W bielskim salonie oferujemy naszym Klientom również zabiegi medycyny estetycznej, mezoterapię igłową, karboksyterapię i dermapen. W ofercie mamy także laserowe odmładzanie skóry, zamykanie naczynek, niwelowanie blizn, rozstępów i przebarwień. Pracujemy na amerykańskim laserze M22.
Dzięki tym zabiegom możemy zniwelować różne problemy skórne; cellulit, przebarwienia, odwodnienie, oznaki starzenia, jak również problemy skóry głowy. Efektem tychże zabiegów jest znaczna poprawa kondycji skóry, kolorytu, rozświetlenie i spłycenie zmarszczek. Długotrwały efekt, którego nie osiągniemy stosując nawet najlepsze kremy.

Rekomendujemy Państwu innowacyjną metodę modelowania sylwetki, polegającą na nieinwazyjnej, selektywnej eliminacji komórek tłuszczowych w miejscach dotkniętych ich nagromadzeniem. Zabiegi kriolipolizy są metodą w pełni bezpieczną, skuteczną i bezbolesną, wykonywaną najnowszym na rynku urządzeniem o nazwie LIPOCRYO. W bielskim salonie jesteście Państwo w dobrych rękach naszych Pań kosmetolog po studiach medycznych i z doświadczeniem w pracy zawodowej.

Każdy pierwszy zabieg, wykonywany w naszym salonie jest poprzedzony bezpłatną konsultacją z kosmetologiem, wtedy omawiamy indywidualne problemy skórne, dobieramy odpowiednią metodę działania oraz wykluczamy przeciwwskazania i odpowiadamy na nasuwające się Państwu pytania. Godziny pracy są dostosowane do potrzeb naszych Klientów – jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Udogodnienia

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Program lojalnościowy

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.