Laser DeLux / Bielsko-Biała

Szkolna 2, 43-300 Bielsko-Biała

Firma Laser DeLux – oddział w Bielsku – Białej istnieje od 2009 roku.

Specjalizujemy się w trwałej i skutecznej depilacji laserowej całego ciała kobiet i mężczyzn , którą wykonujemy laserem LIGHTSHEER DUET firmy Lumenis – najskuteczniejszym sprzętem na świecie do walki ze zbędnym owłosieniem. Po serii zabiegów owłosienie bezpowrotnie znika! W bielskim salonie oferujemy naszym Klientom również zabiegi medycyny estetycznej, mezoterapię igłową, polegającą na iniekcyjnym, podskórnym podawaniu naturalnych koktajli firmy FUSION MESOTHERAPY – liderze w tej dziedzinie.

Dzięki tym zabiegom możemy zniwelować różne problemy skórne; przebarwienia, odwodnienie, oznaki starzenia, jak również problemy skóry głowy. Efektem tychże zabiegów jest znaczna poprawa kondycji skóry, kolorytu, rozświetlenie i spłycenie zmarszczek. Długotrwały efekt, którego nie osiągniemy stosując nawet najlepsze kremy. A od niedawna w naszym salonie w Bielsku-Białej oferujemy Państwu innowacyjną metodę modelowania sylwetki, polegającą na nieinwazyjnej, selektywnej eliminacji komórek tłuszczowych w miejscach dotkniętych ich nagromadzeniem. Zabiegi kriolipolizy są metodą w pełni bezpieczną, skuteczną i bezbolesną, wykonywaną najnowszym na rynku urządzeniem o nazwie LIPOCRYO. W bielskim salonie jesteście Państwo w dobrych rękach naszych Pań kosmetolog po studiach medycznych i z doświadczeniem w pracy zawodowej, w Laser Delux od ponad trzech lat.

Każdy pierwszy zabieg, wykonywany w naszym salonie jest poprzedzony bezpłatną konsultacją z kosmetologiem, wtedy omawiamy indywidualne problemy skórne, dobieramy odpowiednią metodę działania oraz wykluczamy przeciwwskazania i odpowiadamy na nasuwające się Państwu pytania. Godziny pracy są dostosowane do potrzeb naszych Klientów – jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Wszystkie usługi

5.0
768 opinii

Opinie

 • AN
  5.0
  Depilacja Laserowa / Bikini Całkowite, Depilacja Laserowa / Dostrzały

  Tradycyjnie wszystko super :) rewelacyjna obsługa, wysoki komfort, szczerze polecam!!!

 • AA
  5.0
  Depilacja Laserowa / Przedpłata

  Profesjonalnie i sympatycznie

 • PA
  5.0
  Depilacja Laserowa / Przedpłata

  Wszystko na najwyższym poziomie i bezboleśnie.

 • MO
  5.0
  Depilacja Laserowa / Bikini Całkowite

  Wszystko na najwyższym poziomie!

 • KA
  5.0
  Depilacja Laserowa / Łydki

  Tak jak w przypadku wszystkich poprzednich wizyt - wszystko na wysokim poziomie :-)

Zespół

Employee default
Pierwszy Gabinet
Employee default
Drugi Gabinet
Employee default
Trzeci Gabinet
Employee default
Czwarty Gabinet

Udogodnienia

 • Program lojalnościowy

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.