Przejdź do głównej zawartości

Moment.pl i Booksy łączą siły!

Wspólna aplikacja Moment.pl i Booksy

Zarówno Moment.pl, jak i Booksy, od samego początku swojego istnienia miały jeden cel: ułatwić życie osobom korzystającym z usług beauty i udostępnić im najwygodniejszą formę rezerwacji wizyt. Stawiamy więc kolejny krok w tym kierunku!

Łączymy siły, by stworzyć dla Ciebie największą bazę salonów urody z całej Polski (i nie tylko!) Już wkrótce wszystkich najlepszych specjalistów znajdziesz w jednym miejscu, a rezerwowanie wizyt stanie się jeszcze wygodniejsze. Tysiące świetnych specjalistów będzie dostępnych w zasięgu kilku kliknięć!

Wspólna aplikacja Moment.pl i Booksy

Wspólna aplikacja Moment.pl i Booksy to:

  • jeszcze więcej świetnych salonów w jednym miejscu
  • jeszcze większa baza usług
  • ogromny wybór specjalistów
  • więcej terminów
  • społeczność zrzeszająca miliony miłośników usług beauty

Połączenie krok po kroku

Połączenie naszych aplikacji to ogromne przedsięwzięcie, dlatego będzie ono podzielone na kilka etapów:

1

Na początek w aplikacji i na naszych kanałach w social mediach zobaczysz wizualne zmiany informujące o połączeniu platform. Pojawią się dwa logotypy - Moment.pl i Booksy.

2

W kolejnym kroku salony z Moment.pl pojawią się w aplikacji Booksy, dzięki czemu wszystkich rezerwacji będzie można dokonywać w jednym miejscu! Na tym etapie aplikacja Moment.pl będzie jednak wciąż działać, zatem korzystanie z niej wciąż będzie możliwe.

3

Ostatni etap to połączenie naszych aplikacji, czyli finalne przeniesienie się do Booksy i stworzenie jednej, jeszcze wygodniejszej aplikacji, łączącej najlepsze cechy i funkcje obu platform!

To dobra wiadomość!

Dotąd często zdarzało się, że jednego ze swoich ulubionych specjalistów można było znaleźć w Moment.pl, podczas gdy inny umożliwiał rezerwację przez Booksy. W życiu codziennym nie brakuje nam dylematów - po co więc dokładać ich sobie tam, gdzie można by wszystko ułatwić? Dzięki połączeniu nie będzie trzeba już “przeskakiwać” pomiędzy dwoma aplikacjami - wszyscy najlepsi specjaliści będą czekali na Ciebie w jednym miejscu, a rezerwacja online stanie się łatwiejsza niż kiedykolwiek.