La Visage

Piotra Skargi 23, 47-224 Kędzierzyn-Koźle

W Kędzierzynie-Koźlu, przy ul. Piotra Skargi 23 znajduje się salon La Visage. Wiele pań (choć nie tylko) na wspomnienie o tym salonie uśmiecha się. Dla nich ten salon fryzjerski i kosmetyczny to jedno z miejsc, w którym mogą nie tylko się zrelaksować, ale też stają się piękniejsze i zyskują nową fryzurę. W La Visage kobieta może przejść całkowitą metamorfozę – z brzydkiego kaczątka stanie się pięknym łabędziem. Wszystko to dzięki staraniom znakomitych fryzjerek i kosmetyczek. Jednak zaglądają tu także panowie, którzy chcą zadbać o swój wygląd.

Salon La Visage oferuje profesjonalne usługi fryzjerskie i kosmetyczne. Strzyżenie, koloryzacja, trwała, modelowanie to podstawowe zabiegi, które można wykonać w La Visage. Personel proponuje jednak dużo więcej usług, m.in. saunę dla włosów, z wykorzystaniem dobroczynnych preparatów. Dzięki niej włosy stają się zdrowsze i piękniejsza, a kosmetyki lepiej wnikają w strukturę włosa. Panowie chętnie korzystają z usług barberskich.

Bardzo bogata jest oferta zabiegów z dziedziny kosmetyki. To nie tylko zabiegi pielęgnacyjne, ale też depilacja woskiem, zabiegi odmładzające, piercing, henna, manicure i pedicure. Oczywiście kosmetyczki dobiorą i wykonają stosowny makijaż. Można też poprosić o naukę wykonywania poprawnego makijażu. Sporą popularnością cieszy się makijaż permanentny, który przez długi czas podkreśla urodę, bez potrzeby stosowania kosmetyków kolorowych.

Na wizytę należy się wcześniej umówić. Szczególnie polecana jest rezerwacja terminu online.

Salon kosmetyczny i Salon fryzjerski
Serdecznie zapraszamy!

Fryzjer
Kosmetyczka
Paznokcie

Zespół

Employee default
Małgosia Błaszczyk
Employee default
Anna Owczarek
Do bloga
Justyna Pallus

Udogodnienia

  • Parking
  • Dostępne dla niepełnosprawnych
  • Przyjazne dla dzieci
  • System komentarzy
  • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.