La'Rosa BeautyMed - Instytut Kosmetologii i Medycyny Estetycznej

Jana Sobieskiego 1A, 33-300 Nowy Sącz

Mam przyjemność zaprosić Państwa do wyjątkowego Instytutu Kosmetologi i Medycyny Estetycznej, który na nowosądeckiej mapie urodowej istnieje już od 2016 roku. Instytut Kosmetologii i Medycyny Estetycznej La'Rosa BeautyMed powstał z myślą o osobach ceniących profesjonalizm. Instytut imponuje zestawem różnorodnych metod odmładzających i upiększających. W miłej atmosferze i komfortowych warunkach mogą Państwo wykonać zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii oraz indywidualnie dostosowane do Państwa wymagań, a także wykonać makijaż permanentny oraz pigmentację medyczną.
Instytut korzysta z najbardziej renomowanych marek dermatologicznych i kosmetycznych oraz najbardziej nowoczesnych i skutecznych urządzeń zabiegowych posiadających prestiżowe certyfikaty, a także opinie Uniwersytetów Medycznych zapewniające o efektach ich stosowania.
Jesteśmy jedynym gabinetem w Nowym Sączu, który został stworzony z myślą, aby zapewnić Państwu kompletny panel najwyższej jakości usług związanych z urodą, sylwetką oraz profilaktyką i zwalczaniem objawów starzenia.
W gabinecie La'Rosa BeautyMed można zakupić również dermoceutyki, specjalnie dobrane do potrzeb Państwa skóry, których stosowanie intensyfikuje i przedłuża efekty terapii.
Oferta Instytutu Kosmetologii i Medycyny Estetycznej La'Rosa BeautyMed jest bardzo szeroka, zróżnicowana oraz indywidualnie dobrana do potrzeb Państwa skóry.
Doświadczenie, nieustanne śledzenie trendów z zakresu medycyny estetycznej i nie tylko oraz dynamiczny rozwój są gwarancją najwyższej jakości oferowanych usług.

Pod powierzchnia skóry, którą widzisz – jest skóra jakiej pragniesz.
Piękno jest w Tobie. Odkryj je już dziś.

5.0
3 opinie

Opinie

 • BO
  5.0
  Regeneracja z wykorzystaniem zamrożonych komórek macierzystych - EISZELLE

  Sympatycznie, miło i przede wszystkim profesjonalnie. jestem bardzo zadowolona, na pewno wrócę do Pani Grygiel.

 • AN
  5.0
  PRX T 33 - biorewitalizacja bez igieł

  wszystko profesjonalnie

 • PA
  5.0
  Oczyszczenie, regeneracja, odżywienie - KLAPP

Zespół

mgr Anna Grygiel
KOSMETOLOG, LINERGISTKA
Rezerwuj

Udogodnienia

 • Parking

 • Akceptacja kart płatniczych

 • Przyjazne dla dzieci

 • Program lojalnościowy

 • Internet (Wi-Fi)

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.