La'Rosa BeautyMed - Instytut Kosmetologii i Medycyny Estetycznej

Jana Sobieskiego 1A, 33-300 Nowy Sącz

Mam przyjemność zaprosić Państwa do wyjątkowego Instytutu Kosmetologi i Medycyny Estetycznej, który na nowosądeckiej mapie urodowej istnieje już od 2016 roku. Instytut Kosmetologii i Medycyny Estetycznej La'Rosa BeautyMed powstał z myślą o osobach ceniących profesjonalizm. Instytut imponuje zestawem różnorodnych metod odmładzających i upiększających. W miłej atmosferze i komfortowych warunkach mogą Państwo wykonać zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii oraz indywidualnie dostosowane do Państwa wymagań, a także wykonać makijaż permanentny oraz pigmentację medyczną.
Instytut korzysta z najbardziej renomowanych marek dermatologicznych i kosmetycznych oraz najbardziej nowoczesnych i skutecznych urządzeń zabiegowych posiadających prestiżowe certyfikaty, a także opinie Uniwersytetów Medycznych zapewniające o efektach ich stosowania.
Jesteśmy jedynym gabinetem w Nowym Sączu, który został stworzony z myślą, aby zapewnić Państwu kompletny panel najwyższej jakości usług związanych z urodą, sylwetką oraz profilaktyką i zwalczaniem objawów starzenia.
W gabinecie La'Rosa BeautyMed można zakupić również dermoceutyki, specjalnie dobrane do potrzeb Państwa skóry, których stosowanie intensyfikuje i przedłuża efekty terapii.
Oferta Instytutu Kosmetologii i Medycyny Estetycznej La'Rosa BeautyMed jest bardzo szeroka, zróżnicowana oraz indywidualnie dobrana do potrzeb Państwa skóry.
Doświadczenie, nieustanne śledzenie trendów z zakresu medycyny estetycznej i nie tylko oraz dynamiczny rozwój są gwarancją najwyższej jakości oferowanych usług.

Pod powierzchnia skóry, którą widzisz – jest skóra jakiej pragniesz.
Piękno jest w Tobie. Odkryj je już dziś.

Wszystkie usługi

Zespół

Foto1
mgr Anna Grygiel

Udogodnienia

  • Parking

  • Przyjazne dla dzieci

  • Program lojalnościowy

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.