La Perla kosmetologia&medycyna estetyczna

11-Listopada 7B, 43-300 Bielsko-biała

Nazwa zaczerpnięta została z języka włoskiego, co znaczy perła - synonim wypracowanej doskonałości, obiekt pożądania . Studio znajduje się od ponad 15 lat w sercu Bielska-Białej. Urządzone w klasycznym stylu, pozwala zmienić swój wizerunek, zregenerować siły oraz rozluźnić ciało i umysł. Powstało z myślą o osobach pragnących zachować nie tylko harmonie i spokój duszy, lecz także świetną kondycję skóry oraz makijaż permanentny. Proponujemy kompleksową pielęgnację twarzy i ciała na bazie selektywnych kosmetyków indywidualnie dobranych do Państwa potrzeb. Oferujemy najnowsze światowej klasy urządzenia do laseroterapii(PALOMAR STARLUX500), makijaż trwały (LONG TIME LINER),certyfikowane preparaty do medycyny estetycznej(RESTYLANE,STYLAGE,CYTOCARE).
Serdecznie zapraszamy!Nazwa zaczerpnięta została z języka włoskiego, co znaczy perła - synonim wypracowanej doskonałości, obiekt pożądania . Studio znajduje się w sercu Bielska-Białej. Urządzone w klasycznym stylu, pozwala zmienić swój wizerunek, zregenerować siły oraz rozluźnić ciało i umysł. Powstało z myślą o osobach pragnących zachować nie tylko harmonie i spokój duszy, lecz także świetną kondycję skóry oraz piękno sylwetki. Proponujemy kompleksową pielęgnację twarzy i ciała na bazie selektywnych kosmetyków indywidualnie dobranych do Państwa potrzeb. Oferujemy najnowsze światowej klasy urządzenia do laseroterapii(PALOMAR STARLUX500) modelowania sylwetki(FOCUS RF ), redukcji tkanki tłuszczowej(LIPO ROYAL), makijaż trwały (LONG TIME LINER)Serdecznie zapraszamy!Nazwa zaczerpnięta została z języka włoskiego, co znaczy perła - synonim wypracowanej doskonałości, obiekt pożądania . Studio znajduje się w sercu Bielska-Białej. Urządzone w klasycznym stylu, pozwala zmienić swój wizerunek, zregenerować siły oraz rozluźnić ciało i umysł. Powstało z myślą o osobach pragnących zachować nie tylko harmonie i spokój duszy, lecz także świetną kondycję skóry oraz piękno sylwetki. Proponujemy kompleksową pielęgnację twarzy i ciała na bazie selektywnych kosmetyków indywidualnie dobranych do Państwa potrzeb. Oferujemy najnowsze światowej klasy urządzenia do laseroterapii(PALOMAR STARLUX500) modelowania sylwetki(FOCUS RF ), redukcji tkanki tłuszczowej(LIPO ROYAL), makijaż trwały (LONG TIME LINER)Serdecznie zapraszamy! 

5.0
4 opinie

Opinie

 • MP
  5.0
  niezweryfikowany

  Korzystałam z różnych zabiegów upiększających,co trzeba zrobić doradzała Pani kosmetolog-o efektach mówią moi znajomi-jesteś coraz młodsza-wyglądasz rewelacyjnie,a ceny za usługi są konkurencyjne.Cieszę się że w Bielsku Białej jest gabinet o tak wysokiej kwalifikacji kosmetologów.

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  U Pani Kariny robiłam pierwszy raz paznokcie tytanowe. Nie szukam już innego specjalisty. Będę jej stałą klientką.
  Polecam Panią Karinę. Proście o kawkę waniliową :) Rewelacyjnie umila pobyt.
  Zaskoczyło mnie nie banalne wnętrze salonu.

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  Robiłam u pani Dobrawy usta kwasem hialuronowym.Wyszły pięknie i naturalnie! Miła i profesjonalna obsługa o kawie nie wspominając. Panie potrafią rozładować stres przed zabiegiem co było dla mnie bardzo ważne.
  Gorąco polecam!

 • BE
  5.0
  niezweryfikowany

  La Perla super salon, gorąco polecam pania Magde Kowalska!

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.