LA PELLE Centrum Depilacji Laserowej

ul. Energetyczna 8/4, 53-330 Wrocław
5.0
17 opinii

Opinie

 • OL
  5.0
  niezweryfikowany

  Brawo!
  Wspaniałe miejsce na skorzystanie ze specjalistycznych zabiegów kosmetycznych.
  Jestem bardzo zadowolona z depilacji laserowej.
  Od roku na nogach nie pojawił się ani jeden włos.
  Teraz mam zamiar wydepilować plecy.
  Mam nadzieję, że efekt będzie równie satysfakcjonujący.

 • EM
  5.0
  niezweryfikowany

  Efekty mnie zaskoczyły, bo nie wierzyłam, że jest skuteczny sposób na wrastające włoski i te podrażnienia po zwykłej maszynce, a to jednak może pomóc.
  Liczę, że po 3 zabiegach będzie już spokój, bo po pierwszym jest o niebo lepiej. Koszt zabiegu jak dla mnie wysoki, ale wydaje mi się, że będzie warto. Obsługa na dobrym poziomie.

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Polecam ten gabinet a szczegolnie tą Panią, która robiła mi zabieg, nikt tak dokładnie nie wypytywał mnie o to jakie leki, czy nawet jakie herbaty pije, wszystko po to żeby wykluczyć ewentualne przeciwwskazania. Jestem po pierwszym zabiegu depilacji okolic intymnych, niestety podrażniona skóra po zabiegu była, ale po kilku godzinach prawie zeszło, Panie uprzedziła mnie, że tak może być- mam skłonności do zapalenia mieszka. Próbowałam wielu metod depilacji, mam nadzieję że w końcu to będzie dobre rozwiązanie, zobaczymy, podobno już teraz mam widzieć efekty.

 • AS
  5.0
  niezweryfikowany

  Zabieg depilacji laserem, nie był zbyt przyjemny, niby głowica ma taką zimną końcówkę, która trochę łagodzi odczucia w trakcie, odrobinę pomogło i całe bikini zrobione, nie jest to może relaksacyjny zabieg , no ale najważniejsze że efekt widzę już po pierwszej wizycie i wrócę na kolejne zabiegi. Polecam!

 • AL
  5.0
  niezweryfikowany

  Polecam ten Gabinet, jestem zadowolona z obsługi i efektów zabiegu, już po 3 mam dużo mniej włosków na nogach. Byłam kiedyś w innym miejscu na depilacji, ale to chyba innym urządzeniem, nie pamiętam, tam pomimo 8 zabiegów dalej mam trochę włósów na bikini... Cena dość atrakcyjna, warto skorzystać.

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.