LA PEAU Instytut Pięknej Skóry

Dworcowa 12/1, 66-400 Gorzów Wielkopolski

La peau Instytut Pięknej Skóry to miejsce stworzone po to, aby Twoja cera olśniewała. Codziennie dbamy, aby Klientki poczuły się jeszcze piękniejsze i bardziej atrakcyjne. Korzystamy z naszych umiejętności i dużego doświadczenia, które chętnie poszerzamy na różnorodnych kursach i szkoleniach. W pracy wykorzystujemy najlepsze kosmetyki i wysokiej jakości sprzęt. Wszystko po to, aby zapewnić naszym Klientkom to, co najlepsze.

Naszą specjalnością jest troska o cerę. Dlatego w ofercie La peau można znaleźć szeroki wybór zabiegów upiększających. Ponadto zajmujemy się odchudzaniem i modelowaniem sylwetki, depilacją, makijażem oraz stylizacją paznokci dłoni i stóp.

Chcesz oczarować kogoś wyjątkowym prezentem? Podaruj mu Bon Upominkowy do La peau. Kupisz go w naszym salonie urody. To idealny podarunek dla dziewczyny, żony, mamy i teściowej. Z pewnością ucieszy się z niego także najlepsza przyjaciółka, a nawet szefowa.

Wszystkie zabiegi przeprowadzane są w starannie urządzonych wnętrzach. Mamy nadzieję, że naturalne kolory, piękne kwiaty i przyjemna atmosfera sprawią, że wszyscy odwiedzający La peau będą czuli się tu swobodnie i komfortowo.

Gdzie można nas znaleźć? La peau Instytut Pięknej Skóry działa w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Dworcowej 12/1. Klienci mogą parkować na ogólnodostępnym parkingu wzdłuż ulicy. Należność za zabiegi można uiszczać gotówką lub kartą płatniczą. Serdecznie zapraszamy!

Wszystkie usługi

Zespół

Magdalena Pakulska
Magdalena Pakulska
Rezerwuj

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.