La Fiori Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej - Opinie

Kapitańska9A, 71-602 Szczecin
5.0
4 opinie

Opinie

 • 5.0
  niezweryfikowany

  Zabiegi wykonane profesjonalnie, efekty jak najbardziej oczekiwane. Czas oczekiwania na wizytę nie za długo. Porady i konsultacje pomocne. Moja ocena dla Gabinetu i oczywiście profesjonalizmu Pani Małgorzaty mocna "szóstka". Polecam

 • BL
  5.0
  niezweryfikowany

  Korzystam z usług La Fiori regularnie i zawsze jestem zadowolona z efektów.Pełen profesjonalizm zabiegów wykonywanych na sprawdzonych produktach kosmetycznych najwyższej jakości.Miła atmosfera gabinetu zapewnia pełen relaks i komfort.Każdy kto raz odwiedzi La Fiori na pewno zrobi to ponownie.Zdecydowanie polecam!

 • OL
  5.0
  niezweryfikowany

  Polecam każdej Pani, która szuka gabinetu gdzie zbiegi wykonywane są z wielką dokładnością i profesjonalizmem. Miła atmosfera, profesjonalna kadra a zabiegi to sama przyjemność z świetnymi efektami. Byłam i polecam gorąco. Ja na pewno jeszcze skorzystam z oferty tego salonu. Niezdecydowanym zdecydowanie polecam.

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  Jestem po serii zabiegów mezoterapii igłowej w gabinecie kosmetycznym La Fiori, i choć panicznie boje się igieł pani Małgorzata namówiła mnie i bardzo jej jestem wdzięczna!Moja skora wygląda cudownie, co najmie z 10 lat młodziej. Jest gładka i promienna :) I nawet te igiełki w La fiori są tycie i nic a nic się nie czuje a afekty zadziwiające. Gorąco polecam! Pełen profesjonalizm i mila atmosfera.